Hit enter after type your search item

Wydarzenie Call of Duty Next ujawnia przyszłość serii 15 września

/
/
/
0 Views


Wydarzenie Call of Duty Next ujawnia przyszłość serii 15 września

Wydarzenie Call of Duty Next obejmuje transmisję na żywo Modern Warfare II rozgrywka wieloosobowa od popularnych streamerów.

Prezentacja franczyzy zatytułowana Call of Duty: Dalej zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Będzie zawierał nowe informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare II multiplayer, a także nadchodzący Modern Warfare II beta dla wielu graczy, nowość Call of Duty: Warzone 2,0oraz Call of Duty: Warzone Mobile.

Activision ujawni najnowsze szczegóły dotyczące przyszłości Call of Duty w czwartek 15 września 2022 r. Fani mogą dostroić się do następujących kanałów, aby oglądać transmisję na żywo rozpoczynającą się o 10:00 czasu pacyficznego. Sesje rozgrywki na żywo z „wielu największych i najpopularniejszych globalnych streamerów i twórców treści” będą śledzić wydarzenie, które możesz oglądać na YouTube lub Twitchu.

The Call of Duty: Modern Warfare II restart był ogłoszony w maju. Chociaż to wydarzenie koncentruje się na grze wieloosobowej, Rozgrywka kampanii została pokazana na Summer Game Fest. Call of Duty: Modern Warfare II statki 28 października 2022.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar