Hit enter after type your search item

W tym tygodniu pojawi się nowy Pokémon Presents

/
/
/
0 Views


Pokémon Presents

Spodziewamy się, że poznamy nieco więcej informacji nt. Pokémon Scarlet, Pokémon Violet, oraz ewentualne nadchodzące remaki.

Po tym, co Nintendo i The Pokémon Company pokazały w ostatnich miesiącach, hype na nową generację Pokémonów jest obecny. Stosując to, co zostało pokazane w Pokémon Legends: Arceus w nowej generacji z „klasycznym” systemem Pokémonów to niewątpliwie sukces. Dlatego też coraz więcej graczy dołącza do hype train’u na Pokémon Scarlet oraz Pokémon Violet.

Niespodziewanie, konto The Pokémon Company na Twitterze ogłosiło dziś, że na ten tydzień zaplanowano nowe Prezentacje Pokémon. Powiedzieli, że prezentacja jest pełna aktualizacji na temat gier i aplikacji Pokémon. Ponadto, więcej informacji o nowej generacji gier zostanie udostępnionych.

Niespodzianka w postaci Pokémon Presents

Wraz z wydaniem m.in. Pokémon Scarlet oraz Pokémon Violet w odległości zaledwie kilku miesięcy, rzadko zdarza się, aby otrzymać Pokémon Presents. Jeśli zbieramy informacje od różnych deweloperów wszystkich gier i aplikacji Pokémon, to Presents może być uzasadnione. Możliwe, że zobaczymy w tej nowej prezentacji, wszystkie najnowsze gry Pokémon, i aplikacje. Ponadto, istnieją plotki o możliwym nowym Pokémon gry lub aplikacji, ale nie ma więcej informacji na ten temat.

Wiemy również, że The Pokémon Company pokaże nieco więcej nt. Pokémon Scarlet oraz Pokémon Violet. Możliwe, że poznamy więcej informacji o siłowniach, więcej Pokémonów ze specjalnymi formami dla nowego regionu i nie tylko.

‼️ Uwaga, trenerzy! ‼️
Dostrój się do naszego kanału YouTube w środę, 3 sierpnia o 6AM PT na prezentację wideo #PokemonPresents z aktualizacjami dotyczącymi aplikacji i gier wideo Pokémon, w tym #PokémonScarletViolet!
🔔 https://t.co/4Y2yC8uitL https://t.co/oUTbNln64c

Obraz

Możliwa zapowiedź nowych remake’ów

Jeśli podążymy za linią remake’ów, które robi The Pokémon Company, nowy remake powinien pojawić się w przyszłym roku. Mimo, że w tym roku dostaniemy nową generację Pokémonów, to kolejną dużą premierą Pokémonów będzie prawdopodobnie długo oczekiwany remake.

Generacja V była jedną z tych generacji, które nie zdołały uchwycić tak wielu fanów Pokémonów. Wszystko to dlatego, że Gen V pojawił się w złym momencie; przybył późno w życiu Nintendo DS. Jednak ze wszystkich gier Pokémon wydanych na tę konsolę, Pokémon White oraz Pokémon Black są niesamowite.

Pokémon Presents Possible Remakes

Niesamowita historia, generacja bardzo przydatnych Pokémonów do gry konkurencyjnej, region z niesamowitymi miastami oraz niesamowita grafika sprawiają, że ta generacja jest jedną z najbardziej pożądanych do przyszłych remake’ów. Jeśli prześledzimy historię wydań remake’ów poprzednich generacji, to V generacja jest kolejną.

Z tego powodu pojawiły się silne plotki, że ewentualny remake tej generacji może zostać ogłoszony w tym roku. Ta niespodzianka Pokémon Presents sprawiła, że plotki o tej ewentualnej zapowiedzi nabrały większego sensu. Chociaż, ponownie, należy zauważyć, że są to tylko plotki oraz spekulacja.

W każdym razie, będziemy uważni na wszelkie ogłoszenia. Pokémon Presents odbywa się 3 sierpnia o 6 rano PT za pośrednictwem kanału Pokémon YouTube.

Kolejne Pokémon Presents możecie obejrzeć poniżej!

Scarlet Nexus Gameplay (PS5)

Proszę włączyć JavaScript

Scarlet Nexus Gameplay (PS5)Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar