Hit enter after type your search item

W polu widzenia pojawia się data premiery Boti: Byteland Overclocked

/
/
/
0 Views

Na początku tego roku w naszym podsumowaniu pierwszego dnia Digital Dragons 2023 wspominaliśmy, jak bardzo jesteśmy podekscytowani Boti: Byteland Overclocked, więc wyobraźcie sobie naszą radość, gdy odkryliśmy Boti: Byteland Overclocked – data premiery. Po ogromnym sukcesie na Epic MegaJam 2021, pełna wersja gry w końcu trafia na nasze ekrany.

W tej uroczej platformówce 3D grasz jako Boti, mały komputer poruszający się po świecie złożonym z bitów i bajtów. Pomóż swoim przyjaciołom-robotom znaleźć ukryte przedmioty i rozwiązywać zagadki, aby ocalić Bajtonię przed złowieszczym zagrożeniem.

Jedną z najbardziej ekscytujących funkcji Boti: Byteland Overclocked jest tryb kooperacji na kanapie. Kiedy rozmawialiśmy z zespołem Purple Ray w Digital Dragons, podkreślili, jak bardzo podobała im się gra w trybie współpracy na kanapie z przyjaciółmi i rodziną, i chcieli przywrócić to doświadczenie do swojej gry. Inspirowały się także klasycznymi platformówkami 3D, takimi jak Crash Bandicoot i Kao the Kangaroo.

Kiedy jest data premiery Boti: Byteland Overclocked?

Boti: Byteland Overclocked ukaże się na Nintendo Switch i innych konsolach na początku 2024 roku. Jest już dostępny Para obok darmowego Prolog które możesz wypróbować przed całkowitym zanurzeniem się w Bajtocji. Zaktualizujemy datę premiery Switcha, gdy tylko ją poznamy.

Miniatura YouTube

To wszystko, co powinniście wiedzieć o dacie premiery Boti: Byteland Overclocked. Aby uzyskać więcej akcji platformowej, sprawdź naszą listę najlepszych gier Crash Bandicoot. Mamy też świetne podsumowanie niedawnego Nintendo Direct z września 2023 r.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar