Hit enter after type your search item

Usługi Dźwigowe – Usługi transportowe oraz wynajem żurawi Szczecin

/
/
/
2 Views

uslugi-dzwigowe-szczecin-2020

Naszą działalność prowadzimy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Prowadzone przez naszą firmę usługi dźwigowe Szczecin swoją siedzibę mamy właśnie w tym mieście, gdyż zapotrzebowanie na usługi dźwigowe jest tu największe. 

Dużą popularnością cieszy się wynajem żurawi, które najczęściej wykorzystywane są w takich dziedzinach jak:budownictwo ogólne, montaż i rozbiórka budowli, budowa mostów, wiaduktów, estakad, montaż hal stalowych i konstrukcji. Połączenie tych dwóch gałęzi usług pozwala nam na kompleksowe wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń. Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć dźwigi czy potrzebujesz profesjonalnych usług transportowych, nasza oferta jest dla Ciebie! Nasza działalność to również usługi dźwigowe Stargard, gdzie bez problemu dotrzemy w każde przez Państwa wybrane miejsce.

Dźwigi, którymi dysponujemy znajdują zastosowanie przy wielu rodzajach prac. Posiadamy szeroką gamę dostępnych modeli, bez kłopotu znajdziesz optymalne urządzenie dla siebie. 

Rzetelność oraz funkcjonalność reprezentowana przez nasze dźwigi jest doceniana przez szerokie grono Klientów z miasta Szczecin, jak i również innych miast. Usługi dźwigowe świadczone przez naszą firmę to gwarancja kompetentnej obsługi, uczciwych warunków współpracy oraz terminowej realizacji zadań.

Doświadczenie i profesjonalizm to nasza domena

Wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz bogate zaplecze sprzętowe to atuty naszej firmy. W naszym zapleczu znajdą się m.in. żurawie, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe i samowyładowcze. Nasza firma to Usługi Transportowo Dźwigowe i HDS, która  rozpoczęła swoją działalność wiele lat temu. Legitymując się wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie oferować idealnie dopasowane dźwigi w Szczecinie.

Wynajem dźwigów i usługi transportowe oferowane przez naszą firmę są wykonywane z należytą starannością i terminowością. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie to świetnie wykwalifikowani operatorzy, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją oraz zaangażowaniem. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie transportu czy usługach dźwigowych w Szczecinie lub też potrzebujesz pomocy w innych miastach, takich jak usługi dźwigowe Koszalin, nasza firma pozostaje do Twojej dyspozycji. Dzięki naszym umiejętnościom i szerokiej bazie maszyn jesteśmy w stanie sprostać zleceniom nawet najbardziej wymagających klientów, a wciąż poszerzane doświadczenie sprawia, że usługi transportowe wykonujemy sprawnie i bez zbędnego ryzyka. Aby zapewnić najwyższy standard obsługi, chętnie odpowiadamy na pytania naszych Klientów oraz systematycznie serwisujemy nasze dźwigi. Szczecin stanowi centralny obszar naszej działalności, lecz jesteśmy otwarci również na Klientów z okolicy.

Zastosowanie dźwigów i żurawi

Sprzęt oferowany przez naszą firmę typu: żurawie, dźwigi lub samochody ciężarowe używane są między innymi w pracach, takich jak montaż i demontaż hal, budowli, konstrukcji stalowych i żelbetowych, a także załadunek i rozładunek towarów. W razie potrzeby nasi Klienci mogą liczyć  na fachową pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, tak by zlecane nam działania przebiegały szybko i bez problemów. Decydując się współpracę z nami, masz pewność, że uzyskane dźwigi odpowiednio spełnią swoją funkcję oraz nie zawiodą Cię w najmniej oczekiwanym momencie.

Wszystkie nasze usługi dźwigowe podlegają ubezpieczeniu, zaś firma posiada polisę OC. Naszą gwarancją jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego bez obaw mogą nam Państwo powierzyć nawet najtrudniejsze zadania. W naszej znajdują się żurawie w konkurencyjnych cenach oraz pomoc wykwalifikowanej kadry operatorów. 

Współpraca z naszą firmą może zaowocować w przyszłości. Przekonaj się, że możemy pochwalić się najlepszymi usługami dźwigowymi w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim. 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar