Hit enter after type your search item

TwitchCon będzie wymagał masek i dowodu szczepienia lub ujemnego testu na COVID

/
/
/
0 Views


TwitchCon będzie wymagał masek i dowodu szczepienia lub negatywnego testu

Twitch mówi, że chcą, aby TwitchCon San Diego był wydarzeniem integracyjnym, które przyjmuje osoby z obniżoną odpornością.

Twitch aktualizuje swoje środki zdrowotne związane z pandemią, aby chronić uczestników TwitchConu. Konwencja będzie wymagała masek we wszystkich pomieszczeniach wewnętrznych. Ponadto uczestnicy muszą przedstawić dowód szczepienia lub negatywny wynik testu na COVID-19 w ciągu 72 godzin od przybycia.

Twitch wyjaśnia tę decyzję na swoim oficjalnym blogu:

Chcemy, aby TwitchCon był miejscem, w którym cała nasza społeczność może się spotykać i świętować nawzajem. Powinno to być wydarzenie integracyjne dla wszystkich, a to oznacza podjęcie kroków, aby jak najwięcej osób czuło się komfortowo przy podejmowanych przez nas środkach ostrożności.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was będą rozczarowani tymi nowymi środkami zdrowotnymi, ale wierzymy, że te dodatkowe wymagania umożliwią większej liczbie członków naszej społeczności bezpieczne uczestnictwo w TwitchConie. Jeśli nie spełniasz tych wymagań, zwrócimy Ci pieniądze za bilety na TwitchCon San Diego 2022 zakupione przed 12 sierpnia 2022 r. do 19 sierpnia 2022 r. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

„Maski nie będą wymagane w przestrzeniach zewnętrznych, takich jak Kappa Cabana, impreza TwitchCon, czekająca w kolejce na zewnątrz” – mówią organizatorzy.

Czy planujesz wziąć udział w TwitchConie San Diego? Co myślisz? Dołącz do rozmowy na forach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar