Hit enter after type your search item

Trek to Yomi wyrusza w podróż na Nintendo Switch

/
/
/
1 Views

Trek to Yomi, platformowa gra akcji typu sidescrolling od Flying Wild Hog i Devolver Digital, pojawi się na Nintendo Switch pod koniec miesiąca. W grze, której akcja toczy się w okresie Edo w feudalnej Japonii, wcielasz się w szermierza szukającego zemsty.

Gra bawi się czarno-białą estetyką, oszczędnie używając kolorów, a także bawi się japońską mitologią i folklorem. Gra została dość dobrze oceniona na innych platformach, z około 70/100 na Metacritic dla różnych konsol, na których jest dostępna.

Sam trochę pograłem i jest to bardzo klimatyczna gra, ze świetną grafiką i dźwiękiem – choć nigdy nie widziałem, jak daleko posunął się jej system walki. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak dobrze ta stylizowana przygoda faktycznie przekłada się na mniejszy sprzęt Nintendo Switch.

Kiedy jest data premiery Trek to Yomi Switch?

Trek to Yomi zadebiutuje na Nintendo Switch 30 stycznia 2023 roku. Opracowany przez Flying Wild Hog i opublikowany przez Devolver Digital, opowiada historię samotnego szermierza, Hirokiego, w poszukiwaniu zemsty. Możesz sprawdzić zwiastun poniżej.

Miniatura YouTube

Podczas gdy czekamy na datę premiery Trek to Yomi Switch, sprawdź naszą recenzję Cult of the Lamb Switch, aby zobaczyć, jak wypadła ostatnia wersja Devolver na Nintendo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar