Hit enter after type your search item

The Oregon Trail debiutuje na PC i Nintendo Switch

/
/
/
0 Views


The Oregon Trail już wkrótce na PC i Nintendo Switch

Gameloft przynosi Szlak Oregoński na Nintendo Switch i PC.

Następca klasyka Szlak Oregoński jest wreszcie dostępna na PC za pośrednictwem Steam i Nintendo Switch. Pierwotnie wydany w Apple Arcade w kwietniu 2021 r., Szlak Oregoński była najczęściej pobieraną grą roku w Apple Arcade.

W Szlak Oregoński, gracze znajdują się w centrum wszystkich prób i udręk podróży na zachód. Muszą zaopatrzyć swój wóz, wybrać grupę podróżującą i upewnić się, że wszyscy bezpiecznie dotrą do Oregonu, dokonując trudnych wyborów w niebezpiecznych i nieoczekiwanych sytuacjach. Gracze poznają również prawdziwą historię szlaku, w tym doświadczenie rdzennych Amerykanów, które jest pierwszym w serii.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością doświadczenia jeszcze większej liczby graczy Szlak Oregoński”, powiedział David MacMinn, Game Manager. „Cieszymy się, że nasza gra rozszerza się na wiele nowych platform i mamy nadzieję, że gracze na PC i Nintendo będą się dobrze bawić na szlaku, tak jak my przy jej tworzeniu”.

Listopadowe wydanie pt Szlak Oregoński jest wierną adaptacją wersji Apple Arcade. Powstał przy wsparciu Gameloft Lwów. Zawiera wszystkie pięć poprzednich aktualizacji zawartości, a najnowsze nowe funkcje obejmują więcej opcji ułatwień dostępu, wydarzeń i filtrów wizualnych, aby zobaczyć grę w zupełnie nowy sposób!

Szlak Oregoński jest dostępna cyfrowo na Steamie i Nintendo eShop. Wersje na PC i Nintendo Switch kosztują 29,99 USD. Startują 14 listopada 2022 roku.

Oprócz samej gry dostępna jest również ścieżka dźwiękowa. Gracze mogą słuchać The Oregon Trail: Muzyka z gry Gameloft na Muzyka Amazona oraz Spotify.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar