Hit enter after type your search item

The Callisto Protocol: Data premiery, rozgrywka i platformy

/
/
/
0 Views


Istnieje wiele ekscytujących i bardzo oczekiwanych tytułów wydających w drugiej połowie 2022 roku, przy czym jedną z ostatnich gier, które otrzymają swoją premierę, jest duchowy następca Dead Space znany jako The Callisto Protocol.

Tytuł ten oznacza pierwszą z ekscytującej serii premier dla fanów gatunku survival horror, przy czym po The Callisto Protocol nastąpią remaki Dead Space i Resident Evil 4. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o The Callisto Protocol.

Don’t Miss: Odkryj już teraz laptopy Razera dla graczy

Reklama

*LATEST* – System Gore w protokole Callisto.

The Callisto Protocol przywraca horror do głównego nurtu gier.
kliknij, aby powiększyć
+ 2

W wywiadzie dla IGN CTO Striking Distance Studios, Mark James opowiedział o nadchodzącej grze grozy i tym, co udało się zespołowi stworzyć przy użyciu silnika Unreal.

Jednym z najciekawszych punktów rozmowy dla fanów było jednak omówienie The Callisto Protocol i jego wykorzystania Unreal’s Simple Demolitions System.

Najbardziej znany z jego zastosowań w tworzeniu zniszczalnego terenu, Striking Distance Studios dostosowało go do systemu gore w grze, aby wzmocnić horror dla fanów. Dostosowany system będzie łączył rozpryski krwi, tworzenie kawałków i rozczłonkowywanie, tworząc diegetyczny pasek zdrowia dla wrogów poprzez rany ciała, mięśni i szkieletu. Został on również wykorzystany do wzmocnienia horroru w przypadku wielu, wielu zgonów graczy.

Reklama

What Is The Release Date For The Callisto Protocol?

Przeciwnik znaleziony w The Callisto Protocol.
kliknij, aby powiększyć
+ 2

The Callisto Protocol to jedna z ostatnich dużych premier na ten rok, z datą premiery zaplanowaną na piątek, 2 grudnia 2022 roku. Będzie to również tytuł cross-genowy, wydany na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X i PC poprzez Steam i Epic Games Store. Nie ma obecnie potwierdzonych planów wydania na Nintendo Switch, choć może się to zmienić w przyszłości.

Reklama

The Callisto Protocol Gameplay

The Callisto Protocol był jedną z błyszczących gwiazd Summer Game Fest z paroma doskonałymi zwiastunami, które miały na celu rozbudzić jego zainteresowanie przed zimową premierą. Bardziej ekscytującym z nich było rozszerzone spojrzenie na rozgrywkę w akcji.

To rozszerzone spojrzenie na The Callisto Protocol stawia jego wpływy Dead Space na pełnym ekranie, z Glenem Schofieldem, głównym twórcą nadchodzącego tytułu, będącym główną wizją oryginalnego tytułu Dead Space. Fani tej trylogii z pewnością będą zadowoleni z tego, co The Callisto Protocol ma do zaoferowania ze znajomą atmosferą i wypełnionym gore cyklem rozgrywki, który z pewnością sprawi, że krew zacznie pompować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar