Hit enter after type your search item

Ten zegarek Starfield i aplikacja mobilna są nie z tego świata

/
/
/
0 Views

Uwaga, odkrywcy, jest nowa technologia, którą będziecie chcieli zdobyć. The Zegarek Starfield może sprawić, że będziemy wyglądać jak część, gdy wędrujemy wokół gwiazd. Albo nie, dla tych, którzy mają dostęp tylko do Switcha i urządzeń mobilnych, ponieważ przenośne Starfield niestety nie jest całkiem realne.

The Zegarek Starfield Chronomark odzwierciedla przedmiot z gry o tej samej nazwie i oferuje typowe funkcje zegarka, takie jak wskazywanie godziny i dodawanie przyciągającego wzrok akcesorium do wybranego nadgarstka. Możesz także sparować zegarek, aby sterować muzyką w telefonie i wyświetlać przychodzące powiadomienia.

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji zegarka, należy pobrać aplikację towarzyszącą ze strony: Sklep z aplikacjami Lub Google Play i postępuj zgodnie z kilkoma prostymi instrukcjami instrukcje aby to ustawić. Istnieją jednak ograniczenia w zakresie łączności z telefonem – zegarek nie może wykonywać ani odbierać połączeń telefonicznych, nie obsługuje usług komórkowych i nie obsługuje ekranu dotykowego.

The Pole Gwiazd Sama aplikacja wydaje się służyć głównie do ustawień zegarka, takich jak docelowa liczba kroków dziennie, format daty i godziny oraz więcej typowych opcji wyświetlania.

Miniatura YouTube

W etui transportowym dołączonym do zegarka znajduje się także mnóstwo gadżetów. Należą do nich dopasowany gumowy pasek i pasek materiałowy w stylu NATO do wyboru, kabel ładujący micro-USB i ładowarka magnetyczna oraz haftowana naszywka Constellation do przyszycia lub przyszycia ulubionej kurtki.

Jeśli potrzebujesz pomocy podczas żeglowania wśród gwiazd, nasza siostrzana witryna może Ci pomóc. Oto, co musisz wiedzieć o wszystkim Pistolety Starfielda, Towarzysze Starfielda, Cechy pola gwiazdowegoi która Tło pola gwiazdowego jest najlepszy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar