Hit enter after type your search item

Tekken 8 zostanie opracowany od podstaw w Unreal 5 przez Bandai Namco

/
/
/
0 Views


Tekken 8

Podczas ostatniego Stanu gry Tekken 8 wraz z God of War pozostawili nas bez słowa od strony graficznej

Najnowszy State of Play Sony i PlayStation okazał się sukcesem. Choć dla wielu graczy prezentacja była bardzo krótka, udało im się pokazać sporą ilość gier. Ale, Tekken 8 było totalną niespodzianką, od zapowiedzi po grafikę.

Nawet podczas wywiadu z IGN, Katsuhiro Harada, reżyser gry, wyjaśnił nieco więcej o grze. Podkreślając, że gra nie tylko jest już od kilku lat w fazie rozwoju, ale także będzie rozwijana na silniku Unreal Engine 5.

Niesamowita grafika wraz z postępami w sztucznej inteligencji dla lepszych wrażeń z gry

Tekken 8

Stan w porządku miał wspaniałych wykładników. Bóg wojny, Powstanie Roninówi więcej należą do najlepszych; nawet jeśli, Tekken 8 zdmuchnął więcej niż jednego. W tym mnie! Nie tylko za oglądanie powrotu 2 kultowych postaci z gier wideo, ale także za grafikę. Krótko mówiąc, to, co wyglądało na animację stworzoną specjalnie na potrzeby prezentacji, było tak naprawdę rozgrywką w grze.

Harada podczas wywiadu przeprowadzonego przez IGN skomentował, że gry, które najbardziej eksploatowały sprzęt konsol, odniosły największe sukcesy. Wyraźnym, niedawnym tego przykładem jest Bóg wojny na PS5. Z tego powodu firma Bandai Namco podjęła decyzję o stworzeniu całej gry na silniku Unreal Engine 5.

Jak widzieliśmy w różnych przeróbkach stworzonych przez fanów w Unreal 5, takich jak przeróbka San Andreas, moc tego silnika gry jest niesamowita. Dlatego zespół programistów odrzucił całe modelowanie Tekken 7i zacząłem modelować od 0 postaci, a także elementy scenerii, deszcz i pot.

Chociaż gry akcji nie są znane ze swojej grafiki, Bandai Namco stara się przełamać tę koncepcję. Dlatego będą dążyć nie tylko do stworzenia gry nowej generacji od strony graficznej, ale także z jej rozgrywki. Dużo o tym rozmawialiśmy Bóg wojny: Ragnarokale Tekken 8 może być pozycjonowana jako gra z najlepszą grafiką PlayStation 5.

Zobacz zwiastun prezentacji Tekken 8

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar