Hit enter after type your search item

SuperGroupies Kirby, aby uczcić trzydzieści lat surfowania z gwiazdami

/
/
/
1 Views

Jest nowy Towar Kirby’ego pochodzi z japońskiego sklepu SuperGroupies, aby uczcić trzydziestą rocznicę gwiazdy surfingu i wygląda obłędnie uroczo. Co więcej, z dystrybucją w USA jest to jedno ekscytujące powiązanie Nintendo, które nie jest wyłączne w Japonii, co oznacza, że ​​możesz zacząć myśleć o tym, który z doskonałych różowych produktów Kirby najbardziej cię łaskocze.

Linia produktów SuperGroupies Kirby składa się z zegarka, dwustronnej kurtki, torby na ramię, tenisówek i portfela, z których każdy ozdobiony jest mnóstwem gwiazd i różową purchawą. Portfel, trampki i kurtka pojawią się w pierwszej kolejności pod koniec lipca 2023 r., torba na ramię będzie dostępna około połowy sierpnia, a zegarek będzie do zdobycia we wrześniu.

Ponieważ zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte, jeśli podoba Ci się wygląd tych gadżetów Kirby, nie marnuj czasu na składanie zamówienia. Często widzimy, jak produkty z limitowanej edycji, takie jak ten, wyprzedają się bardzo szybko, więc jeśli chcesz zabezpieczyć Kirby zegarek, a Bóg wie, że tak, koniecznie udaj się do oficjalna strona internetowa SuperGroupies.

Linia gadżetów Supergroupies Kirby to nie pierwsze obchody trzydziestu lat Kirby, jakie widzieliśmy. Zaledwie zeszłego lata gościliśmy na festiwalu muzycznym z okazji 30-lecia Kirby, podczas którego niesamowici wykonawcy odtwarzali melodie z długiej historii gwiazdy surfingu. Jest też niemała sprawa, że ​​data premiery Kirby Return to Dreamland Deluxe jest tuż za rogiem, więc wygląda na to, że rok 2023 będzie kolejnym znakomitym rokiem dla fanów Kirbster.

Szczegóły dotyczące zegarka Kirby z linii produktów Kirby

Dzięki temu jesteś na bieżąco z linią gadżetów SuperGroupies Kirby. Więcej cennych towarów znajdziesz w naszych przewodnikach po pluszakach FNAF, figurkach Mario, pluszakach Kirby i Stardew Valley.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar