Hit enter after type your search item

Street Fighter 6: Kimberly i Juri dołączają do listy postaci podczas EVO

/
/
/
1 Views


Street Fighter 6 ogłasza Kimberly i Juri

Capcom zrobił kilka Street Fighter 6 zapowiedzi na EVO 2022.

Pełna akcji seria Evolution Championship 2022 miała wiele Street Fighter 6 ogłoszenia, w tym ujawnienia nowych postaci i dodatkowych komentatorów w czasie rzeczywistym.

Kimberly to najnowszy ninja, który dołączył do serii. Tymczasem sadystyczny poszukiwacz mocnych wrażeń Juri wraca z Street Fighter V. Walczący duet trafia do początkowego składu, gdy gra bijatyka zostanie wydana w 2023 roku. Tymczasem znani komentatorzy gier walki Tasty Steve i James Chen udają się do mikrofonu jako dodatkowy komentator w czasie rzeczywistym.

Street Fighter 6: Kimberly i Juri dołączają do listy postaci podczas EVO

POWIĄZANA OPOWIEŚĆ: Zrzuty ekranu z Street Fighter 6 pokazują wojowników Juri i Kimberly

Street Fighter 6 Kimberly & Jur…

Proszę włączyć JavaScript

Zwiastun Street Fighter 6 Kimberly i Juri

Oto więcej szczegółów od Capcom:

Dwa najnowsze Street Fighter 6 postacie z pewnością zapewnią nokaut. Kimberly łączy swoje umiejętności ninja z miłością do popkultury lat 80., aby stworzyć porywający, ale niebezpieczny styl walki. Juri powraca jako nikczemna siła i dodała kilka nowych sztuczek do swojego zestawu ruchów, aby mogła cieszyć się cierpieniem przeciwników. Aby dowiedzieć się więcej o każdym z ich ruchów, odwiedź blog Capcom News Blog. Kimberly i Juri dołączają do Ryu, Chun-Li, Luke’a, Jamiego i Guile w naszej liście zapowiadanych postaci.

Smakowi Steve i James Chen, wieloletni komentatorzy na torze Capcom Pro Tour, dołączają do Viciousa i Aru jako najświeżsi komentatorzy w czasie rzeczywistym w Street Fighter 6. Gracze mogą przysłuchiwać się, jak ich ulubieni komentatorzy gier walki opowiadają o mocnej akcji z łatwymi do zrozumienia objaśnieniami rozgrywki.

Fani mogą spodziewać się więcej szczegółów na temat wszystkich trzech trybów gry – Fighting Ground, World Tour i Battle Hub – jeszcze w tym roku. Bądź na bieżąco z Game Freaks 365!

Obejrzyj zwiastun poniżej!

Zwiastun Street Fighter 6 Kimberly i Juri

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar