Hit enter after type your search item

Square Enix ogłasza wydanie Life is Strange 2 na Switcha

/
/
/
0 Views

Square Enix ogłosiło Life is Strange 2 Switch uwolnienie date, co czyni ją ostatnią odsłoną serii, która przeskakuje na platformę przenośną. Można go już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym Nintendo Switch.

Life is Strange 2 opowiada historię braci Diaz, Seana i Daniela, którzy rozpoczynają życie w ucieczce przed policją po tym, jak moce telekinetyczne Daniela spowodowały traumatyczny incydent. Wcielasz się w 16-letniego Seana i Twoim zadaniem jest dbanie nie tylko o dobre samopoczucie Daniela, ale także kształtowanie tego, jak on i jego moce rosną.

Podobnie jak poprzednie gry Life is Strange, ta historia obejmuje decyzje, które wpływają na wynik zakończenia gry. Te decyzje stawiają cię w sytuacji Seana, który stara się jak najlepiej chronić swojego młodszego brata, będąc jednocześnie dzieckiem.

Kiedy jest data premiery Life is Strange 2 Switch?

Premiera Life is Strange 2 na Nintendo Switch 2 lutego 2023 r. Zamówienia przedpremierowe w Nintendo eShop są już dostępne.

Miniatura YouTube

To wszystko, co musisz wiedzieć o dacie premiery Life is Strange 2 Switch. Czekając na premierę, sprawdź naszą listę gier, takich jak Life is Strange.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar