Hit enter after type your search item

Snipperclips wkrótce pojawi się w wersji próbnej gry Nintendo Switch Online

/
/
/
1 Views

Jeśli chodzi o premierowe gry na Nintendo Switch, Breath of the Wild nadal rządzi, ale jeden mały tytuł ma również znaczną publiczność i pozostaje jednym z najbardziej rozrywkowych tytułów puzzli na platformie. Cóż, jeśli masz ochotę na nowy tytuł układanki, The Wersja próbna gry Snipperclips Nintendo Switch Online jest idealną okazją.

Członkowie Nintendo Switch Online w UE mogą pobierać i grać Snipperclips na Nintendo Switchpocząwszy od 27 stycznia 2023 r. do 3 lutego 2023 r. To wystarczająco dużo czasu, aby przebrnąć przez wiele zabawnych łamigłówek w tym tytule, o ile uda ci się uniknąć kłótni ze znajomymi na tyle długo, aby faktycznie coś załatwić!

Jeśli jeszcze tego nie wypróbowałeś, Snipperclips to oparta na fizyce gra logiczna, w której gracze kontrolują tytułowego Snipperclipa i muszą ciąć się nawzajem w określone kształty, aby sprostać wielu wyzwaniom. Na przykład możesz wciąć się w punkt, aby przebić balony, zrobić dziurę, aby złapać piłkę i wiele więcej. To zdrowa rodzinna zabawa, a ta bezpłatna wersja demonstracyjna to doskonały czas, aby spróbować.

Jeśli chcesz rzucić okiem na tę uroczą łamigłówkę, obejrzyj zwiastun premierowy Snipperclips poniżej.

Miniatura YouTube

To wszystko na razie, ludzie, ale jeśli wiadomości sprawiły, że masz ochotę na jakąś łamigłówkę, koniecznie sprawdź nasz przewodnik po najlepszych grach logicznych Switch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar