Hit enter after type your search item

Remake Need for Speed ​​Underground 2 na Unreal Engine 5 wygląda fantastycznie

/
/
/
1 Views


Remake Need for Speed ​​Underground 2

Nostalgia uderza mocno w tym spektakularnym remake’u, który z pewnością pokochasz.

The Potrzeba prędkości franczyza nie jest w szczytowej formie. Nawet po wydaniu Need for Speed ​​bez ograniczeń, zostało to więcej niż wykazane. Dlatego wielu graczy woli odwiedzać starsze odsłony serii, niż grać w najnowsze NFS tytuły. Jednym z takich tytułów jest Need for Speed ​​Underground 2. Teraz jest fan-made Need for Speed ​​Underground 2 przerobić.

Ten tytuł z 2003 roku wciąż ma dużą liczbę graczy, którzy poprzez modyfikacje przenoszą ten prawie 20-letni tytuł w obecną erę. Ale odkryliśmy nie mod, ale stworzony przez fanów remake w Unreal Engine 5 Need for Speed ​​Underground 2 to z pewnością zaskoczy Cię. Najlepszy ze wszystkich? Jest w 100% grywalna!

Fan zrobił to, czego nie zrobiło EA

Przygotowaliśmy serię „przeróbek” klasycznych gier, które wyglądają niesamowicie na silniku Unreal Engine 5. Jednym z najnowszych, w które można grać, jest The Legend of Zelda: Ocarina Czasu. To remake, który dał nam zupełnie inną perspektywę tej klasycznej gry na Nintendo 64.

Remake Need for Speed ​​Underground 2

Szukając remake’u lub remastera gry, celem jest ulepszenie wszystkich aspektów gry przy jednoczesnym zachowaniu tych oryginalnych elementów, które stanowią esencję gry. Dlatego praca, którą wykonał Iwan Nowożyłow, jest niezwykła, ponieważ osiąga to niemal do perfekcji.

Novozhilov pracuje nad remake’iem Need for Speed ​​Underground 2 przez ponad rok. Początkowo robił to na Unreal Engine 4. Po mocy, jaką oferował Unreal Engine 5, postanowił przenieść cały rozwój na ten silnik.

Rezultatem jest oszałamiające doświadczenie, które uderzy we wszystkie twoje impulsy nostalgii. Co zaskakujące, ten stworzony przez fanów remake oferuje esencję Potrzeba prędkości na maksa. Jest to coś, o co fani prosili od dawna, ale samo Electronic Arts nie było w stanie zaoferować.

Prawdziwy remake Need for Speed ​​Underground 2

Wersja remake’u, którą Novozhilov wykonał na Unreal Engine 4, wprowadziła bardzo istotne zmiany w większości aspektów gry – od rozgrywki, przez modelowanie, po grafikę. Bez wątpienia remake jest przyjemny pod każdym względem.

Remake Need for Speed ​​Underground 2

Mimo to amatorski programista Need for Speed ​​Underground 2 remake nie był do końca szczęśliwy. Dlatego podjął decyzję o wykorzystaniu całej wydajności, jaką mógł zaoferować nowy silnik gry firmy Epic. Unreal Engine 5 pozwolił Novozhilovowi znacznie poprawić wydajność, a także mieć bardziej stabilny system fizyki. Zaskoczyło nas to, że ten system fizyki pozwala na bardziej przewidywalną i realistyczną symulację, ale bez utraty stylu zręcznościowego, który tak bardzo kochamy.

Nie wiadomo jeszcze, czy ten remake zostanie wydany w najbliższej przyszłości, czy nie. Need for Speed ​​Underground 2 jest w zasadzie uważane za porzucone oprogramowanie w tym momencie. Novozhilov nie powinien mieć problemu z wydaniem remake’u za darmo, ale nigdy nic nie wiadomo z gigantycznymi wydawcami, takimi jak EA.

Mimo to nie możemy się doczekać premiery tego remake’u, ponieważ deweloper obiecał wiele innych ulepszeń, takich jak ulepszony system kolizji, nowe kamery rozgrywki (kamera pokładowa) i wiele innych. W międzyczasie możemy cieszyć się niesamowitym zwiastunem prezentacyjnym tego remake’u.

Zobacz poniżej w akcji stworzony przez fanów remake Need for Speed ​​Underground 2!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar