Hit enter after type your search item

Rap Genshin Impact Hu Tao płonie i to nie w dobry sposób

/
/
/
0 Views

Nie jesteśmy pierwszymi, którzy to mówią i nie będziemy ostatnimi – rap Genshin Impact Hu Tao dla Lantern Rite jest… zły. A przynajmniej jest wersja EN, chociaż przesłuchaliśmy już kilka wersji, a niektóre inne języki też nie radzą sobie zbyt dobrze. jesteśmy smutni. jesteśmy zranieni. Tak bardzo nie mogliśmy się doczekać, aż nasza ulubiona upiorna dziewczyna dostanie rzadką chwilę, by zabłysnąć. Ale potem bzyczał motyl i poprowadził nasze nadzieje aż do zaświatów.

Dobra, to było trochę dramatyczne – i trochę podłe. Przykro nam. Ale po tak wielkim szumie wokół tego, że jest to pierwsza Iridescence Tour, która odbędzie się w Liyue, nie mówiąc już o występowaniu na scenie jako występie zamykającym Genshin Impact Lantern Rite, z udziałem dwóch naszych ukochanych, ognistych dziewczyn, Hu Tao i Xinyan, jesteśmy tylko trochę przybici i nie jesteśmy sami.

Społeczność Genshin płonęła od czasu, gdy utwór Blaze Lilies spadł, i to nie w dobry sposób, co doprowadziło do pojawienia się memów Genshin Impact na całym Reddicie, Twitterze i nie tylko. Fani opłakują, jak niecodzienne są jej bary, z niektórymi youtube komentatorzy żartują, że „Hu Tao ma ukryty talent, powinna go ukrywać” i „Hu Tao zrobi dobry interes z tym rapem, ponieważ mnie zabił”.

Nie zrozumcie nas źle, uwielbiamy głos Brianny Knickerbocker i uważamy, że z reguły wspaniale pasuje do Hu Tao, a razem mamy mniej rytmu niż zepsuty bęben Taiko no Tatsujin tutaj w PT, więc wątpimy, czy moglibyśmy zrobić coś lepszego . A przede wszystkim jasne jest, że ten błąd jest prawdopodobnie spowodowany tłumaczeniem bardziej niż czymkolwiek innym.

Poniższy film porównuje cztery różne dubbingi tej samej sceny i łatwo zauważyć, że oryginalna wersja CN przyćmiewa inne, z bezpośrednimi tłumaczeniami wersów, co sprawia, że ​​aktorom głosowym w innych językach trudno jest dotrzymać kroku melodii.

Miniatura YouTube

Ale to nie wszystko stracone. Wszyscy świetnie się przy tym bawiliśmy, a dookoła jest mnóstwo świetnego śmiechu. Osobiście bardzo lubimy LimitFrost Prawdziwy rap Hu Tao wideo na YouTube i będziemy śpiewać „Hu”, jak w „kto włożył mnie do tej trumny?” Tao jak w „Nie mogę się wydostać!” przez wiele dni. Poza tym jedno jest pewne – niezależnie od tego, jaki dub Genshin Impact wybierzesz, występ Hu Tao i Xinyana z pewnością stworzył niezapomniany Rytuał Latarni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar