Hit enter after type your search item

Premiera Horizon Chase 2 w Apple Arcade

/
/
/
0 Views


Premiera Horizon Chase 2 w Apple Arcade

Gra wyścigowa Horyzont pościg 2 jest już dostępny w Apple Arcade.

Brazylijski deweloper Aquiris ogłosił, że zręcznościowa gra wyścigowa Horyzont pościg 2 jest już dostępny w Apple Arcade. Ta nowa gra z serii zaprasza do ścigania się po całym świecie, oferując tryb online dla wielu graczy we wszystkich trybach gry, jednocześnie „znacząco poprawiając wrażenia z pierwszej gry pod każdym względem”.

„Naszym głównym wyzwaniem było stworzenie sequela bez utraty jego oryginalnej esencji: ducha wyścigów arkadowych, wyjątkowego stylu graficznego i charakterystycznej rozgrywki, która sprawiła, że ​​odniósł taki sukces”, mówi Nando Guimarães, dyrektor generalny Aquiris.

Horyzont Chase 2 | Gra zręcznościowa Apple…

Proszę włączyć JavaScript

Horyzont Chase 2 | Zwiastun premierowy Apple Arcade

Według dewelopera gracze w każdym wieku mogą cieszyć się szybką, przystępną rozgrywką z obsługą zarówno lokalnych, jak i internetowych trybów wieloosobowych. Gra wykorzystuje kolorowy styl graficzny i zręcznościową rozgrywkę, aby przemówić do szerokiego grona graczy.

„Stworzenie projektu naszych samochodów było jedną z najważniejszych części produkcji. Wiele rzeczy inspirowało nas w tym procesie, na przykład przemysł motoryzacyjny lub kraj, który reprezentuje samochód. Pracowaliśmy również z niesamowitymi projektantami, którzy wykonali świetną robotę, pomagając nam rozwijać te samochody, które są głównymi bohaterami naszej serii” – dodała Cristina Arikawa, producentka artystyczna gry.

Premiera Horizon Chase 2 w Apple Arcade

Ścieżka dźwiękowa gry pochodzi od kompozytora Barry’ego Leitcha. Jego praca obejmuje: Lotosowe Turbo Wyzwanie, Legendy rękawic, TFX, Rękawica Mroczne Dziedzictwo, Najwyższy biegoraz Wysypka seria gier wideo.

Firma Aquiris została założona w 2007 roku w Brazylii. Zespół składający się z ponad 100 osób jest obecnie rozsiany po całym świecie, opracowując własne, oryginalne tytuły, a także współtworzone tytuły z czołowymi światowymi wydawcami. Poprzednie wydania obejmują Horyzont Chase, Looney Tunes: World of Mayhemoraz Wonderbox: Twórca Przygód.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar