Hit enter after type your search item

Postacie z Sea Horizon wprowadzone w nowym zwiastunie

/
/
/
1 Views


Postacie z Sea Horizon wprowadzone w nowym zwiastunie

Eastasiasoft właśnie zaprezentował specjalny zwiastun wprowadzający do postaci, aby uczcić nadchodzącą premierę Morski horyzont.

Nadchodząca gra RPG typu roguelike Morski horyzont ma dziś nowy film. Ten film przedstawia wybór trzech grywalnych postaci. O wiele więcej będzie można odblokować w pełnej grze.

Wyprodukowane we współpracy z 45 Studio, Morski horyzont pojawia się jako pierwsza cyfrowo na Nintendo Switch 20 października, a dodatkowe platformy pojawią się na początku 2023 roku. Morski horyzont jest opisywany jako „turowa gra RPG z elementami roguelike i skupiająca się na przetrwaniu przy użyciu kart i kości do zarządzania dostępnymi akcjami”. Szeroka gama grywalnych postaci oferuje unikalne historie i style gry, a za każdym biegiem świat z siatką heksadecymalną jest losowany, aby uzyskać maksymalną wartość powtórek.

Cyfrowa wersja Morski horyzont będzie sprzedawany za 14,99 USD z opcjami języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego i japońskiego. 10% zniżki na premierę będzie dostępne w sklepie Nintendo eShop przez pierwsze 3 tygodnie po premierze.

Wersja na Nintendo Switch otrzyma również fizyczne wersje Standard i Limited Edition. Zamówienia w przedsprzedaży są teraz dostępne w sklepie internetowym Playasia. Dostępne są tylko edycje limitowane 2000. Cena wynosi 39,99 USD plus koszty wysyłki. Standardowe egzemplarze kosztują 29,99 USD za sztukę.

Obejrzyjcie nowy zwiastun wprowadzający do postaci poniżej!

Wprowadzenie do postaci Sea Horizon …

Proszę włączyć JavaScript

Zwiastun wprowadzający do postaci Sea Horizon

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar