Hit enter after type your search item

Pilotwings 64 dodane do Nintendo Switch Online + Expansion Pack

/
/
/
1 Views


Pilotwings 64 dodane do Nintendo Switch Online + Expansion Pack

Klasyczna gra latająca Skrzydła pilota 64 właśnie został dodany do Nintendo Switch Online.

Nintendo Switch Online + dodatek właśnie dodany Skrzydła pilota 64 do powoli rosnącej kolekcji gier Nintendo 64 na konsolę Switch.

Pierwotnie wydana w 1996 roku jako jeden z dwóch tytułów startowych na N64, gra testuje twoje umiejętności pilota podczas wielu różnych wyzwań. Jest to kontynuacja gry SNES, która ukazała się w 1991 roku w Ameryce Północnej. Najnowsza gra z serii, Ośrodek Pilotwingswyszedł na Nintendo 3DS.

Oto opis gry na N64 od Nintendo:

Wznieś się w przestworza i opanuj lotnię, pas rakietowy i wiatrakowiec w podróży, aby zostać pilotem asa. Wybierz spośród sześciu pilotów o tak ambitnych ambicjach, podejmujących wyzwania, które sprawdzą twoje umiejętności latania (lub w przypadku skoków spadochronowych… umiejętności spadania). Czy masz to, czego potrzeba, aby wzbić się w przestworza świata?

Skrzydła pilota 64 jest już dostępny dla Nintendo Switch Online + Dodatek subskrybenci. Oprócz korzyści płynących z Nintendo Switch Online, dodatek Expansion Pack zapewnia również dostęp do wybranych gier Nintendo 64 i Sega Genesis. Przełącznik Nintendo Online kosztuje 20 USD rocznie, podczas gdy dodatek Expansion Pack daje łącznie 50 USD.

Chcesz otrzymywać wiadomości o grach na swoją skrzynkę odbiorczą? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar