Hit enter after type your search item

Panini Premier League Adrenalyn XL 2023 Data wydania.

/
/
/
2 Views


Jednym z lepszych trendów, który w ostatnich latach zrobił powrót, jest kolekcjonowanie sportowych kart handlowych. Jeśli chodzi o Premier League, kolekcja Panini Adrenalyn XL jest jedną z najlepszych.

Na szczęście zestaw Premier League Adrenalyn XL 2023 ma mieć premierę już niedługo, a my mamy wszystkie soczyste szczegóły, których będziesz potrzebował, aby Twoja kolekcja miała mocny start.

Panini Premier League Adrenalyn XL 2023 Data premiery.

Kolekcja Panini Adrenalyn XL ukaże się w czwartek, 4 sierpnia, w sam raz na nowy sezon Premier League!

Reklama

fifa 22 erling haaland man city
kliknij, aby powiększyć

Multipack Kick-Off można już kupić u sprzedawców detalicznych za 3,99 funta. Zawiera on 4 paczki (z wyselekcjonowanym podglądem kart), a także limitowaną kartę Erlinga Haalanda.

Panini Premier League Adrenalyn XL 2023 Product Line-Up

Jeśli chodzi o oferowane produkty, zawsze chcesz zacząć od Starter Pack. Ten produkt zawiera;

  • Plastikowy segregator na Twoje karty
  • 3 opakowania kart
  • 1 Karta Złotego Piłkarza
  • 1 Karty z limitowanej edycji
  • 1 Karta „Online Coin
Reklama

To naprawdę najlepsze miejsce na rozpoczęcie swojej kolekcji i kosztuje 6,99 funtów. Następnym produktem w górę są multipacki i multisety. Są to kolekcje pakietów, które mogą oferować pewne gwarancje lub szanse na rzadkie karty. Produkty typu multipack/set wahają się od 5,99 do 9,99 funtów.

Następne w kolejności są puszki. Możesz złapać niebieskie, zielone, różowe lub żółte puszki w klasycznym i kieszonkowym wariancie kosztującym odpowiednio 8,99 i 11,99 funtów. Klasyczne puszki oferują 10 paczek, 1 Złotą Kulę, 1 Edycję Limitowaną i 1 Kartę Monet Online.

Puszki w wariancie kieszonkowym dadzą Ci 7 paczek, 1 kartę Kevina De Bruyne, Virgila Van Dijka, Michaela Olise lub Bruno Fernandesa z limitowanej edycji lub karty Excellence oraz 1 kartę z limitowanej edycji.

Na koniec macie jeszcze pudełka z boosterami. Te kosztują 69,99 funtów i zawierają 70 paczek kart oraz 1 kartę Limited Edition lub Excellence.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar