Hit enter after type your search item

Oszałamiająca wizualnie przygoda Voyage rusza na PS4, PS5, Xbox i Nintendo Switch

/
/
/
0 Views


Rejs

Indie wydawca Ratalaika Games wypuścił piękną side-scrollową grę przygodową Rejs Dziś.

Relaksująca i przyciągająca wzrok gra przygodowa Rejs jest już dostępny. Jak już wcześniej wspomnianywygląda trochę podobnie w stylu do popularnej kreskówki Czas przygody.

Zapowiadane jako casualowa przygoda z przewijaniem bocznym, Rejs oferuje znacznie więcej dzięki swojej estetyce i ciągłym zmianom ustawień, podążając za dwoma ocalałymi, którzy znaleźli się na nieznanej planecie. Ich podróże – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się grać sam, czy w kooperacji – składają się z wielu przeszkód, które zatrzymują i utrudniają im postęp.

Rejs

Gra podzielona jest na rozgrywkę, sceny z posągami i murale. Rozgrywka to prawdziwa podróż. Sceny z posągami to osobiste wspomnienia starszych sióstr. Wreszcie malowidła ścienne opowiadają historię planety i ludzi, którzy na niej żyli.

Zwiastun zwiastuna podróży

Najbardziej wyjątkowy jest ręcznie malowany, piękny styl artystyczny. Bezsłowna narracja, pozbawiona przemocy rozgrywka i muzyka również wciągają Cię w świat gry. Dodatkowo współpracuj z przyjacielem, aby podzielić się doświadczeniem.

Rejs jest już dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Cena detaliczna to 14,99 USD / 14,99 EUR. Jest Zniżka 3 USD na uruchomienie konsoli Xbox w sklepie Microsoft Store.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar