Hit enter after type your search item

Odkryliśmy sekret daty premiery Cypher 007

/
/
/
0 Views

Miłośnicy gier szpiegowskich, przygotujcie się na pojawienie się nowego tytułu o Jamesie Bondzie w Apple Arcade Data premiery Cypher 007. Gra powstała w wyniku współpracy wydawcy gier free-to-play Tilting Point i MGM.

Cypher 007 zaprasza Cię do świata Agenta 007, znanego również jako James Bond, w pełnej akcji akcji z góry na dół. Możesz ponownie odwiedzić niektóre z najbardziej znanych miejsc i wrogów Bonda, w tym pokonać kryminalisty Blofelda, szefa Spectre, który próbuje przekształcić Bonda w najlepszego podwójnego agenta.

Podejmij się najbardziej wymagających misji, opanowując wszystkie kluczowe elementy szpiegostwa, od zbierania informacji wywiadowczych po angażowanie wrogów w walkę. Pracując nad pokonaniem Blofelda, będziesz także rywalizować z innymi graczami z całego świata, aby zdobyć czołowe miejsca w rankingach.

Kiedy jest data premiery Cypher 007?

Cypher 007 uruchamia się wyłącznie na Arkada Jabłkowa 29 września 2023 r. Zanim wkroczysz do akcji, upewnij się, że doszlifowałeś swoje umiejętności szpiegowskie.

Miniatura YouTube

To wszystko, co na razie wiemy na temat daty premiery Cypher 007. Jeśli szukasz więcej świetnych gier na platformie, sprawdź naszą listę najlepszych gier Apple Arcade. Mamy także przewodniki po najlepszych darmowych grach na Switcha i darmowych grach mobilnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar