Hit enter after type your search item

Nintendo postanowiło zwiększyć produkcję prawie sześcioletniego Switcha

/
/
/
1 Views

Ponieważ Nintendo Switch zbliża się do swoich szóstych urodzin w marcu 2023 roku, firma ma zamiar zwiększyć produkcję konsoli, zgodnie z raportem Bloomberga. Ten dziwny ruch na tak późnym etapie cyklu życia konsoli wynika z pewności, że popyt pozostanie silny, a niedobory komponentów nie wpłyną na produkcję, według osób znających tę sprawę.

Zwiększony Produkcja Nintendo Switch jest również sprzeczne z oczekiwaniami analityków, że sprzedaż konsoli spadnie, ponieważ opinia publiczna spekuluje na temat sprzętu nowej generacji, według Kenji Fukuyamy, analityka z UBS Securities. Rzecznik Nintendo odmówił komentarza.

Hideki Yasuda, analityk Toyo Securities, zasugerował, że specjalne edycje konsol mogą pomóc zwiększyć sprzedaż konsoli w szóstym roku, a data premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pod koniec tego roku stanowi dobrą okazję do unikalnego sprzętu.

Będziemy jednak musieli poczekać i zobaczyć, czy zwiększona produkcja Nintendo Switch spotka się z popytem. Biorąc pod uwagę sukces Breath of the Wild podczas premiery konsoli – i możliwość innych niespodzianek w tym roku – przekroczenie oczekiwań konsoli nie byłoby największym szokiem.

Miniatura YouTube

Mimo to, jeśli domniemane cele Nintendo zostaną osiągnięte w tym roku podatkowym i następnym, konsola przekroczy 150 milionów pod względem sprzedaży w całym okresie użytkowania. Do tej pory zrobiły to tylko dwie inne konsole – Sony PlayStation 2 o godz 155 milionówa Nintendo DS o godz 154 miliony.

Cóż, wiem tylko tyle, że jeśli wzmożona produkcja Nintendo Switch doprowadzi do limitowanej edycji konsoli w stylu Zeldy, to maj spędzę znacznie biedniej, niż się spodziewałem. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po zamówieniu w przedsprzedaży The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, aby przygotować się na wielki dzień.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar