Hit enter after type your search item

Niantic ustala datę premiery NBA All-World

/
/
/
1 Views

Niantic ogłosił na początku tego roku nowe partnerstwo z National Basketball Association (NBA) i National Basketball Players Association (NBPA). Chodzi o zupełnie nową grę mobilną, NBA All-World, która również ma teraz datę premiery.

The Data premiery NBA All-World jest zaplanowana na 24 stycznia 2023 roku i jest to darmowy tytuł, który pozwala znaleźć profesjonalnych piłkarzy mieszkających w pobliżu. Następnie rzucasz im wyzwanie, aby dowiedzieć się, kto jest lepszy na korcie, a jeśli wygrasz, możesz zrekrutować ich do swojej drużyny. Tak, to pierwsze tego rodzaju wydarzenie sportowe i cieszymy się, że na czele stoi Niantic.

Co więcej, ta gra jest nie tylko wspaniałym sposobem na interakcję z podobnie myślącymi osobami, które kochają NBA tak samo jak ty, i konkurowanie z niektórymi z twoich ulubionych graczy na ich własnym boisku, ale możesz także dostosować swoją postać do nadać niepowtarzalny charakter.

„NBA All-World to pierwsza w branży gra sportowa, jako oryginalna, realistyczna gra mobilna, która spodoba się zarówno okazjonalnym, jak i zagorzałym fanom NBA” — mówi starszy producent Niantic, Marcus Matthews. „Tworzymy i projektujemy gra, która daje graczom możliwość reprezentowania miejsca, z którego pochodzą i zaprezentowania swojego indywidualnego stylu”.

Miniatura YouTube

Kiedy jest data premiery NBA All-World?

Premiera gry NBA All-World zaplanowana jest na 24 stycznia 2023 r., a jej autorem jest firma Niantic. Jeśli czytasz to po tej dacie, to na co czekasz? Pora na bal!

Czy jest zwiastun gry NBA All-World?

Tak, jest zwiastun rozgrywki NBA All-World i możesz go obejrzeć poniżej. Nie tylko pokazuje, jak działa gra, ale zawiera także więcej szczegółów na temat zbierania przedmiotów w prawdziwym świecie za pomocą technologii AR firmy Niantic.

Miniatura YouTube

Gdzie mogę pobrać NBA All-World?

NBA All-World jest dostępna zarówno na Androida, jak i iPhone’a, więc możesz ją odebrać pod adresem sklep Google Play I Sklep z aplikacjami odpowiednio.

Do tego czasu możesz doskonalić swoje umiejętności i odwiedzać naszą listę najlepszych gier w koszykówkę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar