Hit enter after type your search item

Najbardziej niedoceniana broń w Elden Ring

/
/
/
0 Views


Najbardziej niedoceniana broń w Elden Ring

Oprócz oczywistych i ulubionych przez fanów typów, takich jak Wielki Miecz i Rzeki Krwi, istnieje wiele imponujących rodzajów uzbrojenia, które większość graczy po prostu ignoruje. Oto nasze typy najbardziej niedocenianej broni Starszy Pierścień.

Ta lista nie jest uszeregowana w określonej kolejności.

Demontażer

Zacznijmy listę od genialnego Zakrzywionego Wielkiego Miecza. Dismounter jest dzierżony przez najemników Kaiden w całym Limgrave. Możesz łatwo zdobyć kroplę, zabijając Najemników Kaiden.

Oprócz niesamowitego wyglądu, Dismounter jest jednym z najdłuższych zakrzywionych wielkich mieczy w grze. Może to być mniej imponujące niż inne zakrzywione wielkie miecze, ale imponujące podstawowe obrażenia i zasięg mogą być warte zachodu.

Demontażer
Najbardziej niedoceniana broń w Elden Ri…

Włącz JavaScript

Najbardziej niedoceniana broń w Elden Ring

Bliźniacze miecze rycerskie

To niesamowite podwójne ostrze atakuje niesamowicie szybko (dwuręcznie), a atak naładowany wyzwala kombinację wirujących cięć i cięć. Cechą szczególną tej broni jest to, że lepiej skaluje się z Siłą niż inne Bliźniacze Ostrza. Ta broń jest doskonała przeciwko Powolnym i dużym przeciwnikom. Nasącz go Trucizną lub Krwawieniem, aby przytłoczyć wroga ciężkimi ciągłymi obrażeniami.

Bliźniacze miecze rycerskie

Wielki miecz wygnanych rycerzy

Ten miecz jest upuszczany przez Wygnanych Rycerzy po zabiciu i jest to jeden z najlepiej wyglądających mieczy w grze, ze skomplikowanymi rycinami i pięknie zaostrzoną stalą.

Specjalnością Wielkiego Miecza Wygnanego Rycerza jest dwuręczny zestaw ruchów. To szybszy i bardziej płynny zestaw ruchów, który wygląda wyjątkowo fajnie. Oferuje również najlepsze podstawowe obrażenia spośród wszystkich wielkich mieczy w grze.

Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z naszymi Legenda Elden Ring artykuł: Kim są Wygnani Rycerze?

Wielki miecz wygnanych rycerzy

wielki topór

Ten topór zadaje miażdżące ciosy, które powalą większość wrogów, pozwalając na więcej ataków. Użyj umiejętności Ryk i pasujących Talizmanów, a staniesz się niepowstrzymanym wojownikiem, takim jak Lord Godfrey. Naładowany ciężki atak jest szczególnie imponujący. To idealna broń do przebrania się za wikinga.

Pierścień Eldenów wielkiego topora

Wielki Łuk Lwa

Ogromny wielki łuk dzierżony przez Generała Czerwonego Lwa, samego Starscourge Radahna, to uzbrojenie dystansowe może wystrzelić niezwykle potężne unikalne strzały znane jako Włócznie Radahna. Być może pamiętasz tę broń z walki z bossem przeciwko Radahnowi, ponieważ to właśnie z tego łuku Radahn wystrzeliwał w ciebie strzały, które wydawały się dosłownie pociskami. Łuk naprawdę pasuje do znanego wojownika, takiego jak Radahn, a jeśli jesteś wystarczająco godny, ty też. Detale i wygląd tego wspaniałego łuku naprawdę wyróżniają się na tle innych.

Nagakiba

Tę Katanę można zdobyć, przechodząc linię zadań Yury. Cechą szczególną tej katany jest jej imponująca długość. Broń atakuje dość szybko jak na swoją długość i kumuluje krwawienie. Nasącz to Trucizną, a będziesz w stanie zadawać obrażenia zarówno od Krwawienia, jak i od Trucizny.

Katana się trzęsie

Sztandar dowódcy

Możesz zdobyć Sztandar Dowódcy po pokonaniu Komandora O’Neila w Caelid. Jeśli dzierżysz tę broń z Tarczą, możesz atakować genialnym Kontem Straży. To szybkie pchnięcie, które z pewnością zaskoczy twoich wrogów.

Sztandar dowódcy

Chcesz porozmawiać o tej broni i wiedzy o Elden Ring? Zajrzyj na fora!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar