Hit enter after type your search item

Microsoft zwraca pieniądze za zamówienia w przedsprzedaży STALKER 2 z powodu niepewnej daty premiery

/
/
/
0 Views


STALKER 2 zwroty

Pomimo zapowiedzi możliwej premiery w 2023 roku, Microsoft zwraca pieniądze za zamówienie w przedsprzedaży.

The PRZEŚLADOWCA saga, wśród fanów gier survivalowych, należy do najbardziej popularnych i szanowanych. W związku z wojną między Ukrainą a Rosją i innymi problemami premiera gry był wielokrotnie przekładany. Chociaż GSC Game World ogłosiło datę premiery w 2023 roku, Microsoft podjął trudną decyzję dotyczącą zamówień przedpremierowych.

Obudziliśmy się dzisiaj na dobrą wiadomość, że Microsoft zwróci pieniądze Prześladowca 2zamówienia w przedsprzedaży. To decyzja związana z zapewnieniem bezpieczeństwa finansowego graczy, ze względu na niepewność daty premiery.

Gra, która była „martwa” przed datą premiery

Chociaż fani gatunku survival horror mają PRZEŚLADOWCA jako jeden z jego największych wykładników, Prześladowca 2 szczerze ich rozczarował. Oprócz serii błędnych decyzji GSC Game World, na wydanie gry wpłynęła wojna między Ukrainą a Rosją. Potwierdzono nawet, że część pracowników zespołu rozwojowego przyłączyła się do wolontariatu na Ukrainie lub w siłach zbrojnych tego kraju.

To spowodowało, że Prześladowca 2 zespół, aby nie tylko odłożyć wydanie do 2023 roku, ale także zamknąć inne projekty, takie jak włączenie NFT do gry z powodu nieufności użytkowników. Ciągłe opóźnienie daty premiery skłoniło Microsoft do podjęcia działań w trosce o bezpieczeństwo finansowe swoich użytkowników.

Trudna decyzja ze strony Microsoftu

Według polskiego portalu XGP, Microsoft podjął decyzję o zwrocie Prześladowca 2 zamówienia w przedsprzedaży. Firma wyjaśnia w wiadomości w sklepie Xbox, że powodem tej decyzji jest przełożenie gry na „niepotwierdzoną przyszłą datę”. Możemy nawet przejrzeć jedno z tych powiadomień w sklepie, jasny komunikat od zespołu Xbox.

STALKER 2 zwroty

Wiadomość przetłumaczona z polskiego na angielski z komentarzy w sklepie Xbox brzmi: „Dziękujemy za zamówienie gry w przedsprzedaży STALKER 2: Serce Czarnobyla. Data dostępności tego tytułu została zmieniona na niepotwierdzoną datę w przyszłości. W związku z tą zmianą anulowaliśmy Twoje zamówienie w przedsprzedaży i zwróciliśmy Ci pieniądze. Obejrzyj Xbox.com, aby uzyskać informacje na temat przyszłej daty premiery tego tytułu.”

Ta decyzja, w celu zapewnienia bezpieczeństwa finansowego graczy, prawdopodobnie wpłynie na wydanie gry. Mimo tej decyzji zespół deweloperski GSC Game World nie skomentował tej decyzji. Niewątpliwie jest to niefortunna sytuacja dla ukraińskiego zespołu deweloperskiego.

Miejmy nadzieję, że zespół dotrzyma nowej proponowanej daty premiery w 2023 roku. Jednak jest możliwe, że dopóki trwa wojna między dwoma narodami, możemy nie zobaczyć wydania Prześladowca 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar