Hit enter after type your search item

Makieta osiągnięć Nintendo Switch sprawia, że ​​mamy ochotę na coś prawdziwego

/
/
/
0 Views

Ach, Osiągnięcia Nintendo Switch. To jedna z brakujących funkcji używanych przez graczy Xbox i PlayStation, by nas chwalić, a gra daje im miłego klepnięcia po plecach za każdym razem, gdy zrobią coś, do czego powinni. Cóż, wiesz co? Chcę mojego poklepania po plecach, a żeby dodać zniewagę do kontuzji, ktoś wyszydził koncepcję osiągnięć Nintendo Switch na Reddit, a teraz chcę tego jeszcze bardziej.

The Koncepcja osiągnięć Nintendo Switch ma już ponad cztery tysiące pozytywnych głosów mniej niż dzień po opublikowaniu plakatu micahdes podzielili się swoją wizją ze społecznością. To także całkiem fajna makieta, z interfejsem użytkownika wyświetlającym zwykłą, starą czerwono-białą przemianę grzyba Mario w uroczystą złotą, wraz z koroną, z tekstem obok świętowania osiągnięcia.

To trochę dziwne, że Nintendo przynajmniej nie wypróbowało jeszcze mechaniki osiągnięć, biorąc pod uwagę, że jest ona teraz dostępna na PlayStation, Steam, Xbox i nie tylko. Oczywiście twórca Mario i Zeldy jest znany z robienia rzeczy po swojemu – wszyscy pamiętamy WiiU – ale wygląda na to, że społeczność doceniłaby to, a ja jako jeden chciałbym, aby wszyscy wiedzieli, jak dobry jestem w Hadesie będąc w stanie pochwalić się ekwiwalentami trofeów.

Z komentarzy do oryginalnego postu można wywnioskować, jak popularny jest wśród fanów pomysł koncepcji osiągnięć Nintendo Switch. Jeden z użytkowników posunął się nawet do zacytowania pewnego dyrektora Bethesdy, mówiąc: „Todd Howard ujął to najlepiej, osiągnięcia to pamiętnik gracza”. Pomimo tego i ogromnego ogólnego konsensusu, nadal nie spodziewamy się polowania na trofea w Mario Odyssey w najbliższym czasie.

Miniatura YouTube

Dzięki temu jesteś na bieżąco z makietą osiągnięć Nintendo Switch wysadzaną w powietrze na Reddit. Jeśli wolisz zbierać potwory niż osiągnięcia, zapoznaj się z naszymi przewodnikami dotyczącymi dnia społeczności Pokémon Go, wydarzenia Pokémon Go i rajdów Pokémon Go.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar