Hit enter after type your search item

League of Legends Vex Champion: Lore, umiejętności, przedmioty i więcej

/
/
/
0 Views


Riot Games League of Legends posiada ogromną liczbę ponad 160 bohaterów. Z tego powodu rozpoczęcie gry może być nieco zniechęcające. Jednak te informacje o bohaterach mogą pomóc w poznaniu każdego z nich.

Vex jest outsiderem w sercu. Jej rodzinne miasto nigdy nie oferowało jej tego, czego potrzebowała, więc wcześnie je opuściła. Chociaż odkrywanie jest sposobem na yordle, Vex jest szczęśliwa w swoim nowym domu. Wędruje po Shadow Isles w poszukiwaniu całkowitego nieszczęścia.

Spis treści.

  • Vex Lore

  • Umiejętności Vexa

  • Najlepsze przedmioty

Czy Vex brzmi jak ktoś, z kim możesz się związać? Przyjrzyjmy się jej lore, umiejętnościom i najlepszym buildom dla bohatera League of Legends.

Reklama

Vex Lore

Vex dorastał w Bandle City i był wychowywany przez kochającą matkę i ojca… koszmar każdego z nas, prawda? Cóż, dla Vexa było to najgorsze możliwe wychowanie.

Nie pasowała do rówieśników z yordla i nie próbowała. Jej ponura osobowość tak bardzo różniła się od upojnych yordli, którymi się otaczała. Jednak z powodu braku osób takich jak ona, Vex zaprzyjaźniła się ze swoim cieniem.

League of Legends Bandle City portal do Wysp Cienia
kliknij, aby powiększyć
+ 3

Niedługo potem nastąpiło wstrząsające wydarzenie. Bandle City pokryło się czarną mgłą, którą yordle walczyły, by odepchnąć. Reakcja Vex była jednak zdecydowanie inna. Została przez nią zwabiona i odnalazła jej źródło.

Reklama

Spotkanie z Viego na Shadow Isles sprawiło, że miała teraz innego przyjaciela. Myślała, że będą współpracować, aby zniszczyć całe szczęście. Jednak potem dowiedziała się o poszukiwaniu przez Viego Izoldy, jego żony, i jego szczęścia. Zostawiła jednak Viego, by został pokonany przez wysłanników światła.

Teraz samotnie i szczęśliwie wędruje po wyspach cienia.

Zdolności Vexa

Pasywne – Doom ‚n Gloom

Doom -. Okresowo Vex zostaje upełnomocniona przez Dooma, powodując, że jej kolejna podstawowa umiejętność przerywa przerywanie kresek i Strach wrogów.
Gloom -. Za każdym razem, gdy pobliski wróg przerwie lub mrugnie, zostaje oznaczony Mrokiem. Następny podstawowy atak Vexa przeciwko oznaczonemu wrogowi detonuje znak, zadając dodatkowe obrażenia i zwracając część czasu odnowienia Dooma.

Q – Mistral Bolt

Vex wystrzeliwuje falę do przodu, zadając obrażenia magiczne wrogom, przez których przechodzi. Po krótkim opóźnieniu fala przyspiesza, ale ma zmniejszoną szerokość. Mistral Bolt detonuje Gloom na wszystkich oznaczonych wrogach, w których trafi.

Umiejętności Vexa z League of Legends
kliknij, aby powiększyć
+ 3

W – Personal Space

Reklama

Vex zyskuje tarczę i emituje falę uderzeniową, zadając obrażenia magiczne otaczającym ją wrogom. Personal Space detonuje Gloom na wszelkich oznaczonych wrogach, których trafi.

E – Looming Darkness

Shadow leci do wskazanego miejsca, zwiększając swój rozmiar w miarę podróży. Po dotarciu na miejsce Cień zadaje obrażenia magiczne, spowalnia i oznacza trafionych wrogów Mrokiem.

R – Shadow Surge

Cień leci do przodu, oznaczając i zadając obrażenia magiczne pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi. Vex może następnie ponownie użyć tej umiejętności, aby Cień przyciągnął ją do zaznaczonego celu, zadając dodatkowe obrażenia magiczne.

Jeśli oznaczony cel zginie w krótkim czasie od zadania obrażeń od Shadow Surge, Vex może ponownie rzucić Shadow Surge w ciągu kilku sekund.

Najlepsze przedmioty

League of Legends Vex items
kliknij, aby powiększyć
+ 3

Vex najlepiej gra się na środkowej alei w League of Legends. Z tego powodu jej najlepsze przedmioty to te z wysokimi obrażeniami i wysoką maną. Dlatego też. Luden’s Tempest jest niesamowicie popularna jako pierwsza pozycja.

Reklama

Parowanie tego z Sorcerer’s Boots jako kolejny przedmiot jest kluczem do tego, by obrona nie ubijała twoich liczb. Dodatkowo, ten wybór butów prowadzi do Shadowflame, który również posiada dobrą penetrację magii.

Kończąc z Void Staff oraz Rabadons Deathcap jest świetny, by zwiększyć jej liczbę AP.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar