Hit enter after type your search item

Kontroler Turtle Beach REACT-R Xbox wprowadzany na rynek w USA

/
/
/
1 Views


REAKCJA-R

Teraz gracze Xbox będą mieli wrażliwą przewagę, której potrzebują, aby zostać najlepszym graczem.

Niewiele firm wyróżnia się wysoką wydajnością urządzeń peryferyjnych. Turtle Beach bez wątpienia rzadko rozczarowuje graczy. Udało się to osiągnąć dzięki różnym produktom, takim jak mikrofony, słuchawki i kontrolery, które zapewniły graczom największe możliwe korzyści.

Dlatego Turtle Beach wprowadził na rynek amerykański swój nowy produkt w kontrolerach o nazwie REACT-R dla Xbox. Jest to kontroler, który wykorzystuje opatentowaną przez Turtle Beach technologię Superhuman Hearing, aby dać graczom przewagę dźwiękową, która pozwoli im poprawić rozgrywkę.

Kontroler z technologią Superhuman Hearing

Od lokalizowania pocisków wroga po słyszenie kroków graczy — to właśnie oferuje nowy kontroler REACT-R zaprojektowany dla konsoli Xbox. Po sukcesie na rynku brytyjskim, Turtle Beach sprowadził ten nowy kontroler do Stanów Zjednoczonych. Jest to kontroler, który wielu użytkowników nazywa gamepadem, który wygląda, działa i działa jak produkt z wyższej półki.

Nowy REACT-R jest inspirowany inną linią kontrolerów Turtle Beach, Recon Controller. Kontroler REACT-R oferuje najlepszą jakość wykonania uchwytów, uchwytów, spustów i dwóch mapowalnych przycisków szybkiego działania, których gracze mogą używać do szybszej reakcji.

Wraz z technologią Superhuman Hearing kontroler REACT-R jest wyposażony w gniazdo 3,5 mm, regulację głośności gry i czatu głosowego oraz łatwo dostępny przycisk wyciszania. Oprócz tego jest wyposażony w 2 silniki, które sprawią, że poczujesz eksplozje, odrzut i nie tylko.

Jeśli chcesz dostać w swoje ręce nowy Sterownik REACT-R od Turtle Beach, możesz go kupić za jedyne 39,99 USD. Jeśli więc szukasz kontrolera w przystępnej cenie, REACT-R jest zdecydowanie dla Ciebie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar