Hit enter after type your search item

Jaki jest najlepszy serial science-fiction na Netflix?

/
/
/
1 Views


Jaki jest najlepszy serial science-fiction na Netflix?

Nie wiesz, co obejrzeć na Netflix? Zobacz te programy science-fiction!

W dzisiejszych czasach istnieje zbyt wiele opcji oglądania seriali online: Paramout+HBO Max, Disney+, Pluto TV i Apple TV+. Ale wśród nich wszystkich jest jeden, który jest uważany za najlepszy: Netflix. Choć dziś platforma nie jest u szczytu swojej świetności, nikt nie jest w stanie odebrać jej znaczenia. Ale ze względu na wielkość biblioteki użytkownicy zwykle nie wiedzą, co oglądać, zwłaszcza fani gatunku science fiction. Dlatego dzisiaj przedstawiamy listę najlepszych seriali science-fiction na Netflix.

Najlepszy serial science-fiction na Netflix

Jak powiedzieliśmy, Netflix jest dobrze znany z niesamowitych seriali. Wraz z pojawieniem się serwisu Netflix i jego zawartości oglądanie czegokolwiek innego staje się coraz trudniejsze. Usługa przesyłania strumieniowego ma duży wybór seriali science fiction, które zapewnią rozrywkę na wiele godzin, dni, a nawet miesięcy.

Dla wielu osób Netflix jest najlepszym miejscem do oglądania seriali science-fiction, ponieważ mają tak szeroką gamę gatunków reprezentowanych w swoich programach i zaspokajają wszystkie gusta. Co więcej, nie każdy film lub program jest dostępny na tych stronach, dlatego ważne jest, aby sprawdzić przed uiszczeniem jakichkolwiek opłat z góry!

Mimo to Netflix ma duży katalog seriali science fiction, które na Ciebie czekają. Ale ponieważ jest tak rozległy, trudno jest wiedzieć, co oglądać, jeśli nie masz pojęcia, czego konkretnie szukasz. Dlatego stworzyliśmy krótką listę tego, co uważamy za najlepsze seriale science-fiction na Netflix.

Zmieniony węgiel

Zmieniony węgiel to serial Netflix Original oparty na powieści Richarda K. Morgana o tym samym tytule. Fabuła obraca się wokół Takeshiego Kovacsa, byłego żołnierza, który został przywrócony do życia po 250 latach w kriogenicznym śnie. Aby obalić nikczemną kompanię, która próbuje przejąć kontrolę nad całą ludzkością, musi rozwiązać zagadkę morderstwa.

Jaki jest najlepszy serial science-fiction na Netflix? Zmieniony węgiel

Dramat science-fiction został szybko przedłużony na drugi sezon, który rozpoczął się 2 kwietnia 2019 r. Dzięki subskrypcji Netflix możesz teraz obejrzeć trzy sezony!

Dziwniejsze rzeczy

Stranger Things to oryginalny serial telewizyjny Netflix, którego premiera miała miejsce w lipcu 2016 r. Stworzyli go bracia Duffer, w którym występują Winona Ryder, David Harbour i Finn Wolfhard.

Dziwniejsze rzeczy

Dziwniejsze rzeczy Akcja rozgrywa się w latach 80. i podąża za grupą dzieciaków, które szukają zaginionego przyjaciela po tym, jak zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Ponieważ dzieje się to w tak kultowej dekadzie, widzowie łatwo dają się wciągnąć w ten serial!

To, co wydawało się ostatnim sezonem serialu, którego premiera odbyła się w tym roku, pozostawiło wiele nieodkrytych terytoriów. W rezultacie znawcy serii przewidują to Dziwniejsze rzeczy będzie trwać jeszcze długo. Hardkorowi fani mogą chcieć sprawdzić Stranger Things 3: Gra.

Czarne lustro

Charlie Brooker wyprodukował brytyjską serię antologii science fiction Czarne lustro. Pierwszy sezon wyemitowano w 2011 roku, a dwa kolejne w 2012 i 2014 roku. Każdy odcinek rozgrywa się w oddzielnym alternatywnym wszechświecie, z różnymi obsadą i postaciami w każdej z trzech serii.

najlepszy serial science-fiction na Netflix Black Mirror

Spektakl został nazwany „XXI wieku Strefa mroku”, nawiązanie do klasycznego programu telewizyjnego, który eksplorował tematy science fiction poprzez historie, które często były metaforami współczesnych problemów społecznych lub zmartwień. Odcinki to samodzielne dramaty bez nadrzędnej fabuły lub powtarzających się członków obsady.

Chociaż każdy odcinek ma swoją własną fabułę, pewne elementy są wspólne dla wszystkich trzech serii: na przykład w niektórych odcinkach pojawiają się ludzie, którzy mają całkowitą kontrolę nad życiem innych (np. którzy wykorzystują technologię do rejestrowania swojego życia prywatnego (jak postać grana przez Rooney Marę w „Entire History Of You”).

Ciemny

Dark to niemiecki serial science fiction napisany przez Barana bo Odara i Jantje Friese. Pierwszy sezon zawiera dziesięć odcinków, a drugi zawiera sześć. Każdy odcinek trwa około godziny i rozgrywa się w małej niemieckiej wiosce odciętej od reszty świata przez nieznaną siłę. Duża obsada postaci i zawiła fabuła sprawiają, że oglądanie tego serialu jest tak uzależniające — nie pozwala zgadywać!

Ciemny

Spektakl rozpoczyna się od dwójki dzieci badających zniknięcie ich zaginionego przyjaciela, prowadząc je do opuszczonego szpitala, gdzie odkrywają więcej, niż się spodziewali: tajną agencję rządową znaną jako Departament Q (lub „Oddział M”). W tej chwili jest oczywiste, że pomimo tego, że jest całkowicie niewidoczny dla wszystkich oprócz tych, którzy tam pracują, Departament Q ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia dochodzeń w sprawie przestępstw, takich jak morderstwa i porwania.

Wniosek

Oprócz tych omówionych w tym poście, Netflix ma mnóstwo fantastycznych programów, którym można poświęcić setki godzin. Game Freaks 365 zaleca rozpoczęcie od tych czterech serii science fiction.

Następnie, korzystając z tajnego kodu kategorii, możesz wyszukać w serwisie Netflix cały katalog seriali sci-fi. Jeśli nie znasz tych kodów, są to „tajne kody”, które wpisujesz w wyszukiwarce Netflix, aby wyszukać coś specjalnego. Jeśli po ich obejrzeniu chcesz oglądać inne programy z tego gatunku, wprowadź następujące kody: 1568, 3327, 47147, 1492, 6926 i 11014.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar