Hit enter after type your search item

Isaac Clarke dołącza do walki w crossoverze Fortnite x Dead Space

/
/
/
1 Views

Isaac Clarke to najnowsza postać, która dołączyła do serii Gaming Legends w Crossover Fortnite x Dead Space. Możemy nie być w stanie zagrać w remake Dead Space na Switchu, ale nadal możemy zobaczyć Isaaca w akcji w Fortnite.

Crossovery Fortnite mogą być trochę dziwne, więc kolejny bohater gier wideo dołączający do listy nie jest niczym niezwykłym. Skórka Isaac dołącza do innych kultowych postaci, takich jak Lara Croft, Jill Valentine i Arcane Jinx w serii Gaming Legends, która jest wyjątkową rzadkością skórek.

Możesz teraz zdobyć skórkę Isaaca, kupując pakiet zadań Strange Transmissions w sklepie w grze za 9,99 GBP/11,99 USD. Pakiet odblokowuje zadania, które mogą przynieść ci do 1500 V-dolców, a także dwa nowe plecaki i kilof plazmowy.

Jest to pierwszy pakiet zadań z serii Gaming Legends sprzedawany za prawdziwe pieniądze zamiast V-dolców, co oznacza, że ​​można go kupić zarówno w lokalnym sklepie z grami, jak i w sklepie w grze. Oznacza to również, że prawdopodobnie będzie pojawiać się w grze częściej niż standardowe pakiety V-dolców.

Miniatura YouTube

To wszystko, co musisz wiedzieć o crossoverze Fortnite x Dead Space. Więcej kosmicznych przygód znajdziesz w naszym przewodniku po datach premiery Honkai Star Rail.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar