Hit enter after type your search item

IFA 2023: Anker jest gotowy na przejście Apple na USB-C w iPhonie

/
/
/
0 Views

Anker jest de facto królem ładowania, produkującym wiele najlepszych kabli do ładowania iPhone’a dostępnych obecnie na rynku. Teraz jednak Anker to USB-C gotowy z mnóstwem nowych urządzeń, co niemal potwierdza długo plotkowane odejście od Lightning dla iPhone’a. Chociaż nie dowiemy się tego przed datą premiery iPhone’a 15, wygląda na to, że producenci już się o tym poinformowali.

W ofercie znajdują się dwa nowe powerbanki, oba dość małe i stylowe, z wbudowanymi złączami USB-C, dzięki czemu nie musisz się martwić o pamiętanie o kablu. Anker Nano Power Bank o mocy 22,5 W to niewielka kostka wielkości szminki ze złączem, które można włożyć do urządzenia – rozłóż go i po prostu połóż na spodzie telefonu i korzystaj z baterii o pojemności 5000 mAh. Tymczasem model 30 W jest nieco bardziej wyszukany, ma dwukrotnie większą pojemność, inteligentny wyświetlacz i dołączony kabel do ładowania.

Przyjrzeliśmy się także nowej ofercie wtyczek ściennych Anker, z których wszystkie są znacznie mniejsze od standardowych oferowanych przez Apple, a mimo to mają tę samą moc. Ponadto firma oferuje siedem nowych stacji ładujących MagSafe, wszystkie z bezprzewodowym ładowaniem 15 W – jedne z pierwszych na rynku oferujących zgodność z Qi2.

Wszystko to towarzyszy marce Anker’s Soundcore, która wprowadza na rynek nową parę słuchawek nausznych Space One, które oferują aktywną redukcję szumów przy ograniczonym budżecie i kosztują zaledwie 99,99 USD / 89,99 GBP / 99,99 EUR. Słuchawki możecie sprawdzić poniżej.

Miniatura YouTube

Aby dowiedzieć się więcej poza przełącznikiem USB-C firmy Anker, sprawdź więcej z naszego pobytu w Berlinie z torebką Honor V, gamą Withings ScanWatch i JBL Soundgear Sense.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar