Hit enter after type your search item

Hollow Knight Silksong: Data premiery, trailer, Gamepass i więcej

/
/
/
0 Views


W świecie gier wiele tytułów jest bardzo oczekiwanych, ale bardzo niewiele tytułów ma taki hype jak Hollow Knight Silksong.

Pierwotnie ogłoszony jako DLC do oryginalnego Hollow Knight. Hollow Knight Silksong szybko stał się pełnym sequelem gry, ustawionym na wydanie na konsolach Xbox i Nintendo wraz z PC.

Oto wszystko, co wiemy o Hollow Knight Silksong.

Spis treści.

  • Hollow Knight Silksong Release Date

  • Hollow Knight SilkSong Trailer

  • Czy Hollow Knight Silksong trafi do Game Passa?

Don’t Miss: Odkryj już teraz laptopy Razera dla graczy

Reklama

Hollow Knight Silksong Release Date

Hollow Knight Silksong gameplay reveal at Xbox showcase.
kliknij, aby powiększyć

Podczas gdy nie ma oficjalnie zaplanowanej daty wydania Hollow Knight Silksong od momentu pisania, to co wiemy to, że deweloperzy z Team Cherry celują w wydanie gry przed poniedziałkiem, 12 czerwca 2023 roku. Wiemy to dzięki letniej prezentacji Xboxa z 2022 roku, która pokazywała gry, które zostaną wydane w „ciągu najbliższych 12 miesięcy”, podając termin wydania.

Ten termin wydania sugeruje również, że gra zostanie wkrótce pokazana bardziej, albo poprzez nowy zwiastun, albo po prostu aktualizację deweloperską.

Reklama

Hollow Knight SilkSong Trailer

Showcase Xbox Summer Game Fest dał nam najnowsze spojrzenie na Hollow Knight Silksong, pokazując nam rozszerzony gameplay trailer prezentujący niektóre z walk i walk z bossami, na które gracze mogą się spodziewać podczas gry.

Sam zwiastun ma nieco ponad minutę długości, ale crams dużo materiału filmowego w nim, aby dać najlepsze spojrzenie na grę naprawdę mieliśmy od jego 2019 zapowiedzi, sugerując, że może to być w końcu w drodze.

Reklama

Czy Hollow Knight Silksong trafi na Game Pass?

Zgodnie z tym samym Xbox Summer Game Fest Trailer, Hollow Knight Silksong trafi do subskrybentów Xbox Game Pass w pierwszym dniu bez dodatkowych kosztów, dając graczom na PC i konsolach Xbox gwarantowany sposób na cieszenie się grą dla siebie, gdy tylko w pełni wystartuje.

Nie jest jeszcze jasne, czy gra będzie dostępna z Xbox Cloud Gaming w momencie premiery, ale gracze nie powinni być zbyt zaskoczeni, jeśli prędzej czy później będą mogli cieszyć się Hollow Knight w podróży poprzez Game Pass.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar