Hit enter after type your search item

Gracze, uważajcie, grozi wam strach dzięki Little Nightmares na urządzenia mobilne

/
/
/
0 Views

Jeśli kiedykolwiek znalazłeś się w autobusie, pociągu lub dla zabicia czasu na telefonie i pomyślałeś: „Wow, naprawdę żałuję, że nie mogę teraz zagrać w Little Nightmares”, oznacza to, że Twoje życzenia wkrótce się spełnią – mamy dla Ciebie Małe Koszmary na komórkę już wkrótce, oddając upiorną grę logiczną na wyciągnięcie ręki.

Premiera Little Nightmares na platformach mobilnych odbędzie się 12 grudnia 2023 r. – w sam raz na okres świąteczny. W obu przypadkach cena detaliczna wynosi 8,99 USD Android I iOSale zamówienia w przedsprzedaży zapewniają 30% rabatu.

Podążaj za Six, małą dziewczynką dręczoną głodem, próbującą uciec z Paszczy – dziwnej łodzi pełnej potworów i pułapek. Prowadzisz ją przez zagadki i z dala od wścibskich rąk obrzydliwych wrogów ku wolności.

Jak sama nazwa wskazuje, sceneria Little Nightmares jest przerażająca i zaprojektowana tak, abyś poczuł się więcej niż trochę nieswojo i czerpie inspirację z koszmarów z dzieciństwa, które bez wątpienia wszyscy dzieliliśmy.

Miniatura YouTube

Nie myl tego z Bardzo małe koszmary, gra osadzona w świecie LN, ale z innym stylem graficznym i tylko na platformy mobilne. Little Nightmares jest teraz przeprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych, z ulepszonym interfejsem, zapisem w iCloud, dzięki czemu możesz grać na różnych platformach IOS i łącznością z kontrolerami MFi.

Wraz z nadejściem jesieni i sezonu upiorów mamy do polecenia kilka świetnych horrorów, a także kilka gier z ukrytymi przedmiotami, nad którymi warto się zastanawiać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar