Hit enter after type your search item

Gra wideo LoFi: Donkey Kong Country 2: Album Diddy’s Kong Quest jest już przesyłany strumieniowo

/
/
/
0 Views


Gra wideo LoFi: Donkey Kong Country 2: Album Diddy's Kong Quest jest już przesyłany strumieniowo

Najnowszy album Video Game LoFi świętuje Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest.

Curaga Records właśnie wydała najnowszy album w swojej LoFi Collection, Gra wideo LoFi: Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest. Album zawiera dziesięć różnych utworów, z których każdy prezentuje muzyczne zdolności Michaela Staple’a, od chłodnego i eterycznego hip-hopu Lo-Fi po mocną pułapkę Lo-Fi. Album naprawdę jest listem miłosnym do oryginalnej ścieżki dźwiękowej z gry autorstwa Davida Wise’a.

Gra wideo LoFi: Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest przenosi graczy z powrotem do ery SNES z 1995 roku dzięki utworom, które zawierają ciężki hit Lo-Fi Trap „K.Rool Returns”, zawsze zabawny „Klomp’s Romp” i eteryczny „Stickerbush Symphony”; ten ostatni, który ukazał się w zeszłym miesiącu na platformach streamingowych.

„David Wise jest jednym z najlepszych kompozytorów w branży gier”, mówi artysta Michael Staple, „Chciałem go uhonorować, głównie pozostając wiernym jego kompozycjom dla DKC2, jednocześnie nadając mu lofi / chill wibracje w połączeniu z innymi gatunkami, które ja myślę, że ludzie będą się cieszyć. Na tym albumie każdy znajdzie coś dla siebie.”

Gra wideo LoFI: Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest jest już dostępny w Amazon Music, Bandcamp, Spotify, Deezer i Apple Music. Możesz także odebrać płytę CD lub kasetę w sklepie Materia już teraz z winylem w drodze latem przyszłego roku.

To najnowszy album lo-fi firmy Curaga Records. Wcześniej wydali Gra wideo LoFi: Pokémon, Gra wideo Lofi: Kingdom Hearts, Gra wideo Lofi: Super Mario 64oraz Gra wideo LoFi: Nier Automata.

Lista utworów

  1. K.Role Returns
  2. Kadłub Klomp’a
  3. Saga Lockjawa
  4. Gorący Bop
  5. Górnicza Melancholia
  6. Bayou Boogie
  7. Lot Zingera
  8. Symfonia naklejek
  9. Leśne Interludium
  10. W krainie pokrytej śniegiem

Czy jesteś fanem Donkey Kong Country 2? Co myślisz o nowym albumie lo-fi? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na forach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar