Hit enter after type your search item

Genshin wywiera wpływ, karmiąc 5000 bezdomnych psów

/
/
/
0 Views

Czas na dobre wieści ze świata gier – Genshin Impact połączył siły z El Centro de Transferencia Canina del Metro (CTC), aby nakarmić tysiące bezdomnych psów w Meksyku i wnieść odrobinę światła w ich życie.

W dniach 12-27 sierpnia 2023 r. Genshin Impact Hiszpańskie konto na Twitterze zachęcało graczy do zaangażowania się i napisania 10 tys. retweetów, co następnie przełożyło się na 10 000 kg karmy dla psów przekazanej przez Hoyoverse. Fani oczywiście zasypali odpowiedzi na Twitterze zdjęciami własnych psów, co samo w sobie jest niezwykle zdrowe.

Ta organizacja non-profit i współpraca Hoyo miały Thomę z Genshin Impact jako maskotkę wraz z Taroumaru, psem prowadzącym herbaciarnię Komore w Inazuma. Widzieliśmy to w ostatniej transmisji na żywo w wersji 4.1 wraz z zachwycającą grafiką autorstwa użytkownika Twittera Niemii_ i inni.

Działalność charytatywna Genshin Impact: cytat właściciela psa i piękne zdjęcie

Reklamy z kodami QR pojawiły się na stacjach kolejowych i peronach w Meksyku, gdzie społeczeństwo mogło zeskanować kod i przesłać dalej odpowiedni tweet, aby upewnić się, że zyskał on popularność i spełnił swoje cele.

I z przyjemnością możemy stwierdzić, że właśnie to zrobił. Dosłowną toną jedzenia nakarmiono w mieście ponad 5000 psów. Od momentu powstania w 2017 r. CTC nadal dokarmia psy, opiekując się psami znalezionymi na wszystkich 12 liniach kolejowych w Meksyku.

Miniatura YouTube

Aby zobaczyć, o co to całe zamieszanie w Genshin, w tym o niektóre eleganckie psy w Fontaine, sprawdź najnowszą aktualizację Genshin Impact tutaj i zdobądź także te kody Genshin Impact.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar