Hit enter after type your search item

Finalna beta Super People zawiera turniej z pulą nagród 75 000

/
/
/
0 Views


Finalna beta Super People zawiera turniej z pulą nagród 75 000

Strzelanka Battle Royale Super ludzie organizuje Super Turniej z dużą pulą nagród dla zwycięskiej drużyny.

Południowokoreański deweloper Wonder People ogłosił, że ich nadchodząca strzelanka battle royale Super ludzie przeprowadza w tym miesiącu swój ostatni test beta. Ponadto istnieje Super Turniej, w którym pula nagród w wysokości 75 000 $ czeka każdego dnia na ostatnią drużynę, która pozostanie na miejscu.

Zespół Wonder People właśnie ujawnił harmonogram testów beta. Super ludzieOstateczny beta test będzie trwał od 17 do 31 sierpnia. Turniej FBT i Superturniej są otwarte dla wszystkich graczy, którzy dołączą. Turnieje będą otwierane codziennie, a gracze muszą tworzyć duety, aby je ukończyć.

Swój region turniejowy możesz sprawdzić w prawym dolnym rogu lobby gry. Czasy zakończenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od meczu turnieju. Przez pierwsze trzy dni ostatecznej bety zapraszamy graczy na wszystkich poziomach. Od czwartego dnia mogą brać udział gracze na poziomie 7 i wyższym.

Turnieje będą się składać z kwalifikacji, etapów grupowych i finałów. Gracze otrzymają punkty seed, biorąc udział w meczach turniejowych, a skumulowana liczba punktów seed określi, kto przejdzie do następnej rundy. Maksymalna dzienna pula nagród w wysokości 75 000 $ będzie do zgarnięcia każdego dnia we wszystkich regionach, a łączna kwota będzie się różnić w zależności od liczby uczestników. Duet, który zajmie pierwsze miejsce w rundzie finałowej, zostanie ogłoszony finalnymi zwycięzcami i zabierze do domu nagrodę.

The Super ludzie FBT rozpoczyna się 17 sierpnia i kończy 31 sierpnia. Grę można pobrać z wyprzedzeniem, począwszy od 11 sierpnia o 22:00 czasu pacyficznego. Przed wersją beta Super ludzie organizuje rozdanie nagród z ekscytującymi nagrodami, takimi jak procesor graficzny, mysz komputerowa i niestandardowe bluzy z kapturem Strona wydarzenia Gleam.io.

Rozgrywka wieloosobowa Halo Infinite | Mecz osobliwych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar