Hit enter after type your search item

Dziesięć gier RPG ze świetnymi systemami walki

/
/
/
3 Views


Dziesięć gier RPG ze świetnymi systemami walki

Oto dziesięć gier RPG ze świetnymi systemami walki, uszeregowanych w przypadkowej kolejności. Na tej liście skoncentruję się na włączeniu większej liczby niedocenianych i ukrytych gier RPG niż te najbardziej znane i mainstreamowe.

Śródziemie: Cień wojny

Jak sama nazwa wskazuje, Cień wojny rozgrywa się w Śródziemiu, czyli uniwersum Władcy Pierścieni. W przeciwieństwie do poprzedniej gry, Cień Mordoru, Cień wojny ma więcej elementów RPG i świetny, konfigurowalny system walki. Do wyboru jest wiele pięknych i potężnych broni i zbroi. Walka znacznie poprawiła się w porównaniu z poprzednią grą. Ten system walki jest podobny do Batman: Arkham gry, ale jest o wiele bardziej brutalne.

Śródziemie: Cień wojny

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Królestwa Amaluru został pierwotnie wydany w 2012 roku, a niedawno otrzymał remaster o nazwie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Ta gra jest dość niedoceniana i zasługuje na więcej uwagi. Gra jest wadliwa w niektórych sekcjach, ale nie przeszkadza to w tworzeniu dobrych elementów RPG i świetnego systemu walki. Broń i zbroja z tej gry są bardziej skoncentrowane na fantazji niż realistyczne. Możesz grać jako mag, wojownik dystansowy, ciężko opancerzony moloch, szybki i zabójczy zabójca i nie tylko.

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Dragon Age: Początek

System walki Dragon Age: Początek różni się znacznie od innych wpisów na tej liście, skupiając się na strategii, pracy zespołowej i taktyce, a nie na walce w czasie rzeczywistym. Masz drużynę z różnymi umiejętnościami i musisz strategicznie zaplanować każdy atak. Masz do wyboru wiele klas, broni i zbroi. Dragon Age: Początek to także jedna z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek stworzono, a ten wyjątkowy, świetny system walki jest wisienką na torcie.

Cyberpunk 2077

Wszyscy wiedzą o katastrofalnym uruchomieniu Cyberpunk 2077 i ten incydent sprawił, że wielu graczy straciło wiarę w dewelopera, CD Projekt RED. Ale teraz twórcy prawie całkowicie naprawili grę. Uważam CP2077 za jedną z lepszych gier RPG, a jego system walki opiera się na strzelaniu i walce w zwarciu przy użyciu różnych rodzajów broni, od katan po karabiny maszynowe. Możesz znacznie dostosować swoją postać i broń/zbroje. A od czasu do czasu gra trafia do sprzedaży.

Sprawdź arcydzieło CDPR, Wiedźmin 3, również. Chociaż nie ma tak świetnego systemu walki, jak inne z tej listy, jest to gra wideo, którą trzeba zagrać.

Yakuza: Jak smok

W przeciwieństwie do poprzedniego Jakuza Gry, Jak smok jest turowa. Możesz także zmienić styl walki swojej drużyny. Ten system walki jest bardzo spójny i ciasny. To absolutnie wspaniała gra.

Yakuza: Jak smok | Wyprawa B…

Proszę włączyć JavaScript

Yakuza: Jak smok | Zwiastun The Quest Begins | Xbox Series X

Śmiertelna powłoka

Śmiertelna powłoka jest Zrodzone dusze-jak niezależna gra RPG. Gra jest na swój sposób bardzo groteskowa i piękna. Chociaż nie ma tak wielu broni do wyboru, jak w Dusze Gry, Śmiertelna powłokaWalka jest bardzo dobra. Wiedza i świat są również dobrze zbudowane. W systemie walki jest również kilka innowacyjnych funkcji. Bardzo Zrodzone dusze fani docenią tę grę.

NieR: Automaty

W prostych słowach NieR: Automaty to absolutne arcydzieło i dzieło sztuki. Wszystko w tej grze jest niemal idealne, z filozoficzną i mistrzowską fabułą, wspaniałym otwartym światem i fabułą oraz oczywiście wspaniałym systemem walki. Jest szybki i bardzo stylowy. Jest to uważane za jedną z najlepszych gier RPG akcji zarówno przez krytyków, jak i graczy. Możesz używać ataków dystansowych i ataków wręcz, aby powalić wrogów. A główny bohater jest jednym z najbardziej lubianych bohaterów w historii gier. Nie chcesz przegapić tego arcydzieła.

Elden Ring i seria Soulsborne

Niewiele można opowiedzieć o niedawno wydanym arcydziele, Pierścień Eldenów. Ma najlepszy system walki ze wszystkich Dusze Gry. Mówiąc najprościej, świeci pod każdym względem. Jeśli polubiłeś Pierścień Eldenówkoniecznie sprawdź inne Zrodzone dusze gry: Trylogia Dark Souls, Dusze demonóworaz Krwiopochodne. Gracze uwielbiają wszystkie te gry, a głównym celem jest walka.

Chciałbym dołączyć Topór: Cienie umierają dwa razy jako wyróżnienie (przeczytaj naszą pełną recenzję tutaj). W przeciwieństwie do zachodnich lokacji w Dusze Gry, Siekiera rozgrywa się w erze Sengoku w Japonii. Chociaż w grze nie ma zbyt wielu elementów RPG Siekiera, ma prawdopodobnie najlepszy system walki ze wszystkich gier From Software. Oboje Zrodzone dusze gry i Siekiera są brutalnie karzącymi, ale satysfakcjonującymi grami.

Przeczytaj ten artykuł o zabawnym spotkaniu pomiędzy graczami online Elden Ring: https://gamefreaks365.com/reddit-user-meets-jesus-and-lucifer-in-elden-ring/

Nioh i Nioh 2

Nioh to osadzona w Japonii gra RPG akcji, w której walczysz z różnymi stworzeniami z japońskiej mitologii. Możesz wybierać z szerokiej gamy broni, w tym mieczy katana, włóczni, łuków, toporów itp. Nioh nie jest całkowicie otwartym światem, ale otwarte poziomy są zabawne do odkrywania. To ciasny i satysfakcjonujący, ale niesamowicie wyczerpujący system walki.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Dogmat Smoka ma jeden z najlepszych systemów walki, jakie kiedykolwiek znaleziono w grze. Czuje się napięty, spójny i satysfakcjonujący. Możesz wspinać się na gigantycznych wrogów i atakować ich słabe punkty, możesz podnosić i rzucać małymi wrogami jak bestia molocha, a także możesz używać magicznych umiejętności, które sprawią, że pole bitwy będzie wyglądało jak poligon nuklearny. Możesz mieć drużynę, którą wybierzesz, a oni walczą tak umiejętnie jak ty. Większość innych gier RPG nie tworzy walki tak intensywnej i pełnej akcji jak Dragon’s Dogma: Dark Arisen. A ostateczna walka z bossem w tej grze sprawi, że szczęka ci opadnie, uwierz mi!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar