Hit enter after type your search item

Deathloop pojawi się na Xbox Series X|S i Xbox Game Pass

/
/
/
1 Views


Deathloop pojawi się na Xbox Series X|S i Xbox Game Pass

Wyłącznie na konsolę PlayStation 5 Pętla śmierci oficjalnie pojawia się na Xbox Series X|S.

To jest oficjalne. Bethesda i Arkane Lyon przynoszą Pętla śmierci na Xbox Series X|S. Wiadomości są jednak jeszcze lepsze; pojawi się również w Xbox Game Pass!

Microsoft ogłosił to dzisiaj podczas Tokyo Game Show. Oto, czego gracze Xbox mogą oczekiwać, jeśli chodzi o konsolę jeszcze w tym miesiącu:

Wydanie na konsolę Xbox Pętla śmierci zawiera wszystkie aktualizacje wydane dla gry od czasu jej premiery, więc gracze mogą spodziewać się trybu fotograficznego, dodatkowych opcji ułatwień dostępu, dobierania graczy w trybie cross-play oraz wielu poprawek poprawiających jakość życia. Ponadto Arkane Lyon wprowadza do gry aktualizację Złotej Pętli, która wprowadza nową broń, potężną nową umiejętność, nowe typy wrogów, rozszerzone zakończenie i nie tylko!

Pomimo tego, że Microsoft jest teraz właścicielem Bethesdy, Pętla śmierci wprowadzony na rynek w listopadzie ubiegłego roku jako ekskluzywna konsola PS5. Został również wydany na PC. Wcześniej w tym roku Arkane Lyon dodano nowy tryb zdjęć i opcje ułatwień dostępu do gry.

Pętla śmierci jest już dostępny dla zamów w przedsprzedaży na Xbox Series X|S. Możesz także wstępnie zainstalować grę z Xbox Game Pass przed jej premierą 20 września 2022 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar