Hit enter after type your search item

Dawna gra Apple Arcade odrodziła się dzięki wydaniu mobilnemu Different Daylife

/
/
/
2 Views

Dziś wielki dzień dla fanów gier RPG, ponieważ Różne wydania mobilne Daylife wreszcie jest tutaj, przenosząc grę zarówno na iOS, jak i na Androida. Poprzednia ekskluzywna gra Apple Arcade została opracowana przez zespół stojący za Bravely Default i Octopath Traveller.

Firma Dokidoki Grooveworks stworzyła grę Different Daylife dla Apple Arcade i przez pewien czas była to ekskluzywna platforma. Od pierwszego wydania na urządzenia mobilne trafiła na Nintendo Switch, PC i PS4 jako płatna gra.

Gra została wycofana z Apple Arcade w lipcu 2022 r., ale w tym roku powraca jako gra premium na iOS, a także po raz pierwszy trafia na urządzenia z Androidem. Jako dodatkowy bonus, jeśli kupisz grę przed premierą, otrzymasz cyfrową książkę z grafikami.

Mobilna wersja Different Daylife jest dostępna w Apple App Store i Google Play Store za 20,99 USD / 18,99 GBP, podczas gdy wersja na Nintendo Switch kosztuje 28,99 USD / 24,99 GBP.

Miniatura YouTube

To wszystko, co musisz wiedzieć o wydaniu mobilnym Different Daylife. Aby uzyskać więcej treści RPG, sprawdź naszą recenzję Fire Emblem Engage.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar