Hit enter after type your search item

Data premiery Barbie Dreamhouse Adventures oznacza debiut lalki na Switchu

/
/
/
0 Views

W końcu nadszedł czas – Barbie uwalnia się ze swojego pudełka i przybywa w nieco innym pudełku o nazwie Nintendo Switch z Data premiery Barbie Dreamhouse Adventures. To pierwszy oficjalny tytuł Barbie na konsolę od czasu premiery w 2017 roku, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, ile świetnych gier Barbie pojawiło się na Nintendo DS i 3DS.

Akcja Barbie Dreamhouse Adventures rozgrywa się w kultowym domu Barbie i zaprasza Cię do przyłączenia się do niej i jej przyjaciół podczas wspólnego przebierania się, gotowania i imprezowania. Jest inspirowany serialem animowanym o tym samym tytule i przedstawia postacie z serialu, takie jak Ken, Renee i Daisy.

Możesz spersonalizować wymarzony dom tak, aby pasował do Twojej osobowości, za pomocą wielu przyciągających wzrok tapet i niepowtarzalnego wystroju, przebierać się, korzystając z bogatej garderoby Barbie w stylizacjach na każdą okazję, a także uprawiać i gotować własne jedzenie dla siebie i swoich przyjaciół. Jest to kwintesencja gry Barbie, która wprowadza ją w kontakt z konsolą Switch.

Kiedy jest data premiery Barbie Dreamhouse Adventures?

Barbie Dreamhouse Adventures zadebiutuje na Nintendo Switch 27 października 2023 roku. Jeśli jesteś tak samo podekscytowany jak my, możesz zamówić grę w przedsprzedaży u wszystkich głównych sprzedawców detalicznych przed premierą.

Miniatura YouTube

To wszystko, co musisz wiedzieć o dacie premiery Barbie Dreamhouse Adventures. Odwiedź naszą siostrzaną witrynę, aby dowiedzieć się, jak to zrobić Film Barbie ustanowił swój największy dotychczas rekordlub przeczytaj ich Recenzja Barbie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar