Hit enter after type your search item

Cyberpunk 2077 anime Cyberpunk: EdgeRunners dostaje nowy trailer

/
/
/
1 Views


Cyberpunk Edgerunners

The Cyberpunk 2077 universe anime znane jako. EdgeRunners ma zadebiutować na Netflixie za niecałe dwa miesiące.

Cyberpunk 2077 był nieco… rozczarowujący. Od premiery do dnia dzisiejszego widzieliśmy stosunkowo niewielki postęp z punktu widzenia rozwoju (poza oczywistymi poprawkami błędów). Mimo to, jest to niesamowita historia z bardzo ciekawym uniwersum, które można dalej rozwijać.

CD Projekt RED ujawnił dziś nowy zwiastun dot. Cyberpunk EdgeRunners. To serial na wyłączność Netflixa oparty na wciągającej Cyberpunk 2077 uniwersum, o którym wcześniej wiedzieliśmy bardzo mało.

Pełne akcji anime w cyberpunkowym uniwersum

CD Projekt RED i Netflix mają bardzo dobre relacje. Wcześniej obie firmy pracowały ramię w ramię, by sprowadzić m.in. Wiedźmina serial dla telewidzów. Jednak zamiast prawdziwego Cyberpunk 2077 adaptacja, postawili na anime stworzone przez Studio Trigger.

RELATED STORY: The Witcher 3: Wild Hunt nadchodzi na PS5 i Xbox Series X wakacje 2022 r.

Loopmancer Release Date Announcemen…

Proszę włączyć JavaScript

Loopmancer Release Date Announcement Trailer

Cyberpunk: EdgeRunners zapowiada się na szybkie anime pełne akcji. Studio Trigger przedstawia historię z wieloma elementami m.in. Akira ale nie ma czego zazdrościć klasycznemu anime. Bohaterowie Lucy i David będą starali się przetrwać w surowym Night City. To miasto, w którym poznaliśmy m.in. Cyberpunk 2077 stanowi wyzwanie nawet dla najbardziej przygotowanej osoby.

Cyberpunk: EdgeRunners’ w skład zespołu produkcyjnego wchodzi Akira Yamaoka (kompozytor m.in. Silent Hill) i Hiroyuki Imaishi (filmowiec odpowiedzialny m.in. Kill la Kill). Nowa seria będzie składać się z 10 odcinków, w których obecność EdgeRunners przyniesie wiele akcji.

Serial z pewnością wygląda obiecująco. Już za nieco ponad miesiąc będziemy mogli zobaczyć tę niesamowitą historię. Cyberpunk: EdgeRunners doczeka się premiery wyłącznie na Netflixie we wrześniu. Tymczasem wszyscy możemy cieszyć się tym niesamowitym zwiastunem, który niedawno otrzymaliśmy.

Obejrzyjcie zwiastun Cyberpunk: EdgeRunners poniżej!Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar