Hit enter after type your search item

City-builder SteamWorld Build zmierza na Nintendo Switch w 2023 roku

/
/
/
1 Views

Wszyscy kochamy dobrą grę polegającą na budowaniu miast i wygląda na to, że górnictwo stało się modne, więc dlaczego połączenie tych dwóch elementów zajmuje tyle czasu? Cóż, wspaniałe wieści dla fanów architektury i eksploracji jaskiń na całym świecie. Wydawca Thunderful ogłosił, że deweloper The Station ciężko pracuje nad SteamWorld Build, nową, ekscytującą pozycją w serii SteamWorld. Więc kiedy jest Data premiery SteamWorld Build?

Opisany jako „Anno spotyka Dungeon Keeper”, nadchodzący tytuł SteamWorld Build zawiera wszystkie urocze, dopracowane i mówiące roboty z poprzednich wpisów SteamWorld, takich jak Dig, Heist i Quest. Tym razem jednak gracze kontrolują miasto pełne SteamBotów, chcąc zamienić jałowe pustkowie w ruchliwe miasto, zarządzając zasobami i wykonując po drodze zadania.

To jednak nie wszystko, ponieważ SteamWorld Build daje graczom jeszcze głębszy zestaw zadań, ponieważ zarządzasz także szybem kopalnianym, w którym równoważysz zasoby i cele zarówno naziemne, jak i podziemne, aby zbudować miasto robotów swoich marzeń. Deweloper The Station ujawnił pierwszy materiał filmowy podczas prezentacji SteamWorld Telegraph, a także potwierdził, że gra zmierza na Nintendo Switch.

Spekulacje dotyczące daty premiery SteamWorld Build

SteamWorld Build ma zostać wydany na Nintendo Switch, Playstation 4 i Playstation 5, Xbox One i Xbox Series S/X oraz PC. obecnie Data premiery SteamWorld Build ma niejasne okno „później w 2023 roku”choć fani mogą się spodziewać, że wkrótce dowiedzą się więcej o tytule.

Czy jest zwiastun SteamWorld Build?

Rzuć okiem na czarującą grę polegającą na budowaniu miasta i zarządzaniu szybem kopalnianym, SteamWorld Build, dzięki poniższemu debiutanckiemu zwiastunowi.

Miniatura YouTube

Na razie to wszystko, ale jeśli nie możecie się doczekać kolejnej części serii SteamWorld, po kilku godzinach możecie przeczytać nasze przemyślenia w naszej zapowiedzi kompilacji SteamWorld.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar