Hit enter after type your search item

Caspian jest najnowszym mistrzem Paladins

/
/
/
0 Views


Caspian jest najnowszym mistrzem Paladins

Paladyni wypuścił dzisiaj nowego grywalnego bohatera o imieniu Caspian.

Caspian jest dostępny w głównej aktualizacji gry o nazwie Constellations. Przepustka na wydarzenie: Starforged jest również dostępna z dwiema parami skórek dla Terminusa i Zhina. Tymczasem klasyczna przygoda Siege of Ascension Peak powraca jako tryb ograniczony czasowo.

Oto opis nowego bohatera z Hi-Rez Studios:

Zabójcze umiejętności i język rtęci tego szalonego łotra tworzą zachwycający spektakl. Kaspian, złodziej serc (i skarb) dąży do hedonistycznej perfekcji, nic mniej. Uzbrojony w Miłość i Wojnę, wyrobił sobie markę robiąc, co chce.

Jego żartobliwe przekomarzanie się i zabójcza gracja uzupełniają olśniewający zestaw umiejętności. Przełączanie między pistoletem Love a tajemnym mieczem War pozwala Kaspianowi zoptymalizować zadawane obrażenia. Ułatwia również korzystanie z jego umiejętności Tempo Łotrzyka, wystrzeliwując przeszywający i oszałamiający pocisk, który często kończy występ Caspiana – i oznacza koniec jego wrogów.

Paladyni gracze powinni cieszyć się znalezieniem Kaspiana wizualnie zgodnie z RWBY postacie, które były dostępne jako skórki czempionów w crossoverze poprzedniej aktualizacji.

POWIĄZANA OPOWIEŚĆ: Paladins dodaje Lillith Heartless, Przepustkę do wydarzenia Zagubiona przyszłość i nie tylko

Legendy Runeterry | Mistrz Wiktor…

Proszę włączyć JavaScript

Legendy Runeterry | Zwiastun premierowy Wiktora

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych bohaterów w grze, Caspian można odblokować za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, to grać Paladyni i gromadzić złoto. Ma już trzy skórki, dwie emotki i dwie pozy MVP. Wszystkie informacje można znaleźć w notatkach o aktualizacji Constellations.

Przepustka na wydarzenie: Starforged

Od dzisiaj przepustka na wydarzenie: Starforged jest również nowa. Pozwala graczom uzyskać moc spoza gwiazd z 24 nagrodami. Przepustka na wydarzenie zawiera dwie wersje Terminusa jako Kosmicznego Tytana, z których pierwsza jest odblokowywana natychmiast po zakupie Przepustki na wydarzenie. Tyran Zhin otrzymuje skórkę przedstawiającą go jako gwiezdną boginię Mei.

Gracze mogą również zdobyć nową skórkę Cuddly Yagorath, która zamienia potwornego Pożeracza w pluszowego lalkarza. Można ją odblokować w Diamond Trove Chest lub bezpośrednio kupić za 800 Kryształów.

W ciągu ostatniego roku Hi-Rez dodał mnóstwo nowych bohaterów, w tym Betty Bomba, Azaanoraz Saati Sztuczka. W styczniu, Sezon piąty przybył z nowymi nagrodami rankingowymi i nową przepustką bitewną dla graczy.

Paladyni to darmowa strzelanka bohaterów, w którą można grać na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Obejrzyj zwiastun Kaspiana poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This div height required for enabling the sticky sidebar