Hit enter after type your search item

Call of Duty: Warzone Mobile ma na celu wydanie gry w 2023 roku

/
/
/
0 Views

Przygotuj broń, jako Call of Duty: Warzone pojawi się na urządzeniach mobilnych. Plotki krążyły przez jakiś czas przed oficjalnym ogłoszeniem przez Activision, ale po udostępnieniu linku do rejestracji wstępnej na telefon komórkowy Call of Duty Warzone podczas CoD Next 2022, teraz wiemy, że bitwa naprawdę trwa.

Plany A Okno mobilnej wersji Call of Duty Warzone mogło nie być najlepiej strzeżoną tajemnicą branżową, biorąc pod uwagę doniesienia sprzed dwóch lat, że Activision planowało wprowadzenie swojego flagowego modelu Gunfire na Androida i iOS. Mimo to fani serii z radością dowiedzą się, że już niedługo będą mogli przenieść intensywną rozgrywkę wieloosobową w stylu CoD.

Jest oczywiste, że Activision chce wydobyć z siebie wszystko, co najlepsze w swojej nowej strzelance, a wiceprezes Chris Plummer przyznaje, że jej celem jest „mobilna gra AAA, która zapewni graczom ekscytującą, płynną i zakrojoną na dużą skalę akcję z Call of Duty: Warzone”. idź”. Nie wiadomo jeszcze, czy uda się stworzyć czystą wersję popularnej konsoli na urządzenia mobilne, ale decyzja o wprowadzeniu tytułu na urządzenia przenośne pokazuje, jak poważnie Activision podchodzi do rynku mobilnego.

Kiedy jest data premiery mobilnej Call of Duty: Warzone?

Call of Duty: Warzone na urządzenia mobilne zadebiutuje najprawdopodobniej w drugiej połowie 2023 roku. Gra jest już dostępna w limitowanej edycji w Australii, Chile, Norwegii i Szwecji, więc lada dzień możemy spodziewać się globalnej premiery!

Miniatura YouTube

Oto podsumowanie niedawnego potwierdzenia, że ​​nadchodzi okno mobilnej premiery Call of Duty: Warzone. Jeśli szukasz więcej akcji z pistoletem, sprawdź nasz wybór najlepszych strzelanek mobilnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar