Hit enter after type your search item

Bezpłatna aktualizacja nowej generacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PS5 i Xbox Series X|S w grudniu

/
/
/
0 Views


Bezpłatna aktualizacja nowej generacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PS5 i Xbox Series X|S w grudniu

Wiedźmin 3: Dziki Gon aktualizacja nowej generacji nadchodzi w samą porę na Boże Narodzenie.

CD Projekt RED ogłosił dzisiaj Wiedźmin 3 data premiery na konsole nowej generacji. Pojawiły się długo wyczekiwane wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S opóźnione w nieskończoność na początku tego roku z powodu wojny na Ukrainie. Jednak od tego czasu otrzymaliśmy wiadomość, że Wiedźmin 3: Dziki Gon bezpłatna aktualizacja następnej generacji uruchomienie w IV kwartale 2022 r.

Gdybyś ostatnio spojrzał na kalendarz, wiedziałbyś, że nadszedł czwarty kwartał 2022 roku. Miło więc w końcu uzyskać potwierdzenie oficjalnej daty premiery nowej generacji tego tytułu AAA.

Darmowa aktualizacja nowej generacji została pierwotnie ogłoszona w 2020 roku. Miała zostać wydana w 2021 roku, ale została opóźniona. Ostatnie opóźnienie przesunęło projekt na IV kwartał 2022 r. CD Projekt przesunięty rozwój z rosyjskiego studia Sabre Interactive.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Oto, co teraz mówią w nowym ćwierkać:

Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3: Dziki Gon pojawi się 14 grudnia, bezpłatnie dla każdego, kto już posiada grę. Aby uzyskać więcej informacji i ujawnić rozgrywkę, włącz REDstreams w przyszłym tygodniu na twitch.tv/cdprojektred.

Masz to! Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X|S 14 grudnia 2022 r. Śmiało, zaznaczajcie swoje kalendarze!

Czy jesteś podekscytowany Wiedźmin 3 w końcu przybywa na PS5 i Xbox Series X? Czy masz już grę na PS4 i Xbox One? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na forach!Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar