Hit enter after type your search item

Among Us Poradnik 2021 – Among us czity najlepsze metody!

/
/
/
3 Views

Jak postępować w Among Us: Poradnik dla młodych, samouczek i nierzadko dawane pytania

among-us-poradnik

Pomimo że Among Us czity jest daleki od dłuższego okresu, prosto z dnia na dobę eksplodował popularnością. Ostatnio liczba graczy w Among Us nawet chwilowo osiągnęła wyższy rozmiar niż PUBG. Gdyż ludzie pozostali gracze wpływają do walki, że pomóc być pewny przewodnik, jak przedstawiać, i sumy na wybrane pytania zadawane przez sporo różnych graczy.

Pośród nas, kiedy zajmuję stawiać w aktualną zabawę?

Podstawowy przegląd gry Among Us jest szary. Załoga pisząca się z 4-10 (zwykle 10) graczy osiąga się w znaczeniu, realizując ćwiczenia, podczas gdy 1-3 oszustów (zwykle 2) robi wszystko, co w ich przewadze, aby sabotować ich wysiłki i usunąć ich ludziach. Gra wyczerpuje się na jeden spośród czterech rodzajów.

  1. Wszyscy oszuści nie żyją. (Zwycięstwo załogi)
  2. Wszystkie zagadnienia są zakończone. (Zwycięstwo drużyny)
  3. Jest taka taż liczba obsługi i oszustów. (Wygrana oszusta)
  4. Obsłudze nie zaciera się powstrzymać katastrofalnego sabotażu (Impostor Win)
  5. Zabawy mogą być dłuższe lub gorsze w współzależności z wartości graczy, ich łatwości i opcji powołanych przez radę. Jak bawi się rozpocznie, otrzymasz rolę, jako grupa lub oszust, i twoje projekty i
  6. fason ich uzyskania przekształcą się na współczesnej bazie.

W owym zamiaru zostaną oddzielone sekcje załogi i oszusta.

Między nas dano mi załogę, co zajmuję działać? – Among us poradnik 2021

Gratulacje, jesteś członkiem zespołu Among Us Crew. Wyróżnia to, iż istniejesz tam, by ułatwić poprawić ten statek / stację / kolonię. W wszystkiej muzyce w profilu drużyny będziesz pobierać zadania wymienione na liście zadań. Możesz znaleźć na mapie, gdzie wykonać te założenia. Po nisku przejdź do wszelkiej lokalizacji oraz spowoduj zadanie. Niektóre akcje będą niebezpieczniejsze niż drugie, tylko w skutku je pojmiesz. Nie bój się pytać kumpli z załogi, jak dokonywać niektóre zadania, jeżeli pragniesz, to wszystko jest branżą wiedzy w aktywności.

Oczywiście wśród nas potrafią być oszuści, dlatego znajduj na złe działania. Oszuści nie wykonują działań, a umieją wtedy przedstawiać. Możesz być oko na listę zadań, aby śledzić każde ukończone zadanie, natomiast gdy myślisz, że znajdujesz coś podejrzanego, jednak możesz zwołać spotkanie za usługą nacisku na stoliku.

Warto przeczytać Harry Potter Zagadki i Magia Kody 2021 na złote monety

Jednak przez większość etapu potrafisz nie zobaczyć nic dziwnego. Jeżeli zostawisz indywidualny na tenże z oszustem, możesz stać się duchem. To, iż istniejesz sztywny, nie oznacza jednak, że twoja praca jest podsumowana, więc upewnij się, że służysz swoje działania oraz zawieraj na swoich kolegów z grupy, aby rozwiązać swoją śmierć.

Między nas dano mi Impostora, co przyciągaj pracować?

Gratulacje, udało ciż się sabotować załogę Among Us czity. Charakteryzuje to, że będziesz wiarygodny za wrzucenie sposobu w ich akcję i upewnienie się, że owa funkcja nie jest „zakładem jak zawsze”.

Na ekranie zobaczysz listę ćwiczeń dodatkowo ich lokalizacji na karcie, ale są to właśnie sugestie dotyczące kwestii do sfałszowania, zaś nie konkretny cel. Zamiast obecnego będziesz chciał znaleźć środek na odizolowanie członków drużyny i wykańczanie ich, jak ale potrafisz. Właśnie nie będzie toż oczywiste zaś będziesz pragnął być zły.

Na zadowolenie istnieje mało mieszkań do badania, z jakich możesz użyć, zwykle zakrytych zasłonami wentylacyjnymi. Będziesz obchodził użyć swoją mobilność na swoją pomoc, eliminując załogę pojedynczo.

Może cię zainteresować Trener osobisty szczecin 2021 – jak wybrać dobrego trenera osobistego

Jednak są także kolejne dziedziny, jakie możesz osiągnąć. Jeśli uruchomisz swoją kartę sabotażu, zobaczysz, że istnieje niewiele sprawy, które umiesz zorganizować. Możesz zamknąć drzwi, żeby załoga utknęła, lub rozbić kulturalna także ogrodzić ich widoczność.

Możesz też sabotować ich komunikację, hamując im zwiedzenie ich założeń. Oraz możesz sabotować reaktory, tlen lub własne istotne elementy wyposażenia, które będą ustalać zagładę dla każdych, chyba iż staną naprawione.

Wśród nas zwołano spotkanie, co mam organizować? – Among us czity 2021

Spotkania to złote sytuacje, w jakich gracze muszą ze sobą rozmawiać, co dąży ich znaczącą częścią wśród nas. Widzenia są wywoływane, gdy zakładane jest mięso lub jeśli człowiek naciska przycisk spotkania alarmowego.

Jeśli istniejesz załogą, weź z przyczynie, aby podzielić się wiedzami i przesłuchać podejrzanych. Jeżeli jesteś aparatem, wykorzystaj ten pora, aby wyeliminować podejrzenia i rzucać chaos.

Na wszystkim spotkaniu gracze mogą głosować na egzekucję pewnej kobiety, i skoro ktokolwiek ma sporo głosów, zostanie usunięty ze śluzy / do wulkanu.

Gdyby niemniej nie chcesz głosować na kogoś, potrafisz i zagłosować na pominięcie u dołu. Mądrze poświęcaj czas spotkania, ponieważ komunikacja będzie główna dla ochronie obsłudze w koordynowaniu i równie istotna dla zakłócania porządku przez oszustów.

Kilka końcowych pojęć o rozgrywaniu w Among Us czity 2021. Jeśli chodzisz w systemie głosowym, pamiętaj, aby ograniczyć dyskusję do sezonów, w jakich pełni są na przyjściu, a że cali w Twojej grze Among Us hack są na obecnym indywidualnym czacie głosowym.

Gdyby jesteś ekipą, postaraj się zapewnić jak wysoce poradzie podczas spotkań. Gdyby istniejesz oszustem, nie bój się opowiadać dzikich kłamstw ani wrzucać człowieka pod autobus.

Nie irytuj się na wyjątkowych graczy właśnie dlatego, że stworzyli błąd, także nie bój się wezwać kogoś za ostatnie, że działa będzie niekorzystnym doświadczeniem.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar