Hit enter after type your search item

Aktualizacja Temtem poskramiacza potworów MMO wprowadza wyzwanie Nuzlocke

/
/
/
0 Views

Po ostatecznym wydaniu na Nintendo Switch w zeszłym roku, jest Aktualizacja Temtema nadchodzi, aby wprowadzić do gry bardzo wyczekiwaną funkcję w postaci trybu wyzwania Nuzlocke. To po prostu najnowsza z długiej linii dewelopera Cremy, wprowadzająca mechanikę, o którą prosiła społeczność, i pokazuje, że Temtem nadal chętnie daje nam to, czego Game Freak nie chce. Dzięki, Temtem.

Nie jest wielką niespodzianką, że aktualizacja Temtem wprowadza tryb Nuzlocke, w końcu reputacja Temtem polega na dostarczaniu społeczności oswajającej potwory tego, czego chcą, podczas gdy duże psy próbują wprowadzać innowacje. Całe to słuchanie społeczności jest jednym z powodów, dla których nasza recenzja Temtem z zeszłego roku była tak świetna i nadal gram, pomimo pojawienia się Pokémon Scarlet i Violet.

Dla tych, którzy nie wiedzą, wyzwanie Nuzlocke to tryb gry społeczności Pokémon, z zasadami, które pozwalają złapać tylko jednego potwora na obszar, zmuszając cię do uwolnienia każdego potwora, który mdleje. Mówię, że cię zmusza, w serii Pokémon musisz być szczery i sam uwolnić swoich poległych przyjaciół, podczas gdy Temtem nie daje ci takiej możliwości. Jeśli zemdleją, znikną.

Nie jesteśmy do końca pewni, kiedy aktualizacja 1.3 Temtem z dołączonym trybem wyzwania Nuzlocke ma pojawić się w grze, ale biorąc pod uwagę, że deweloper przyspiesza teraz wydanie na Twitterze, mamy nadzieję, że nie zajmie to zbyt długo przybyć. Już nie mogę się doczekać, aby krzyczeć z frustracji, że straciłem starter przed pierwszą przeszkodą. Nie ma takiego uczucia.

Miniatura YouTube

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszej aktualizacji Temtem. Więcej uroczych potworów znajdziesz w naszym Dniu Społeczności Pokémon Go, rajdach Pokémon Go i przewodnikach po wydarzeniach Pokémon Go.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar