Hit enter after type your search item

5 najlepszych gier snajperskich

/
/
/
1 Views


Precyzyjne wybieranie celów z dużej odległości, kiedy niczego nie podejrzewają, jest niezwykle satysfakcjonujące i zabawne w grach, które dobrze realizują koncepcję snajpera. Oto pięć takich gier snajperskich, które są szalenie satysfakcjonujące.

Ta lista nie jest uszeregowana w żadnej kolejności. Gry z tej listy będą miały świetne kontynuacje i spin-offy, w które warto zagrać, a ja również je wyróżnię.

Elita snajperów 4

Najlepsze gry snajperskie Sniper Elite 4

Podczas gdy Rebellion wydali swój najnowszy Elita snajperów 5uważam za genialne Elita snajperów 4 najbardziej dopracowana gra w serii. Ta gra toczy się we Włoszech okupowanych przez nazistów, a każda misja odbywa się na dużej, otwartej mapie. Jak we wszystkich innych Elitarny snajper gry, grasz jako Karola Fairburna który jest wykwalifikowanym strzelcem wyborowym. W tej grze możesz wykorzystać rozległe środowiska i teren na swoją korzyść; jego Zabójcza kamera rentgenowska nigdy się nie starzeje.

Inne gry z serii

Wszystkie inne Elitarny snajper gry mogą być warte twojego czasu, jeśli chcesz SE4. Nie ma głębokiej i wzajemnie powiązanej historii, więc tak naprawdę nie ma znaczenia, w jakiej kolejności je rozegrasz.

The Armia zombie gry są spin-offami gier Sniper Elite i są tak samo zabawne jak oryginały. Sprawdź je też.

Sniper Ghost Warrior: Kontrakty

Zwiastun postępów w grze Spellbreak

Włącz JavaScript

Zwiastun postępów w grze Spellbreak

Sniper Ghost Warrior: Kontrakty

Kontrakty Sniper Ghost Warrior to dobrze przyjęta gra, która niedawno doczekała się kontynuacji: Kontrakty Sniper Ghost Warrior 2. Chociaż te gry z pewnością mogłyby zostać ulepszone pod wieloma względami, nie przestają być świetnymi grami snajperskimi. Jak sugeruje nazwa gry, misje to kontrakty, które możesz podjąć. Nie ma historii, którą musisz podążać i pozwala na swobodę rozgrywki.

Poprzednie gry Sniper Ghost Warrior

Inne niż Kontrakty gry, są oryginały Sniper duch-wojownik Gry. Recenzje i opinie na temat tych gier są jednak mieszane. Ale jeśli chcesz zaryzykować, spróbuj oryginału Sniper duch-wojownik gra z 2010 roku. Mnie osobiście przypadła do gustu. Możesz też grać Sniper Ghost Warrior 2 i 3, jeśli podoba ci się pierwsza gra.

Dzikie tereny Ghost Recon

Dzikie tereny Ghost Recon

W mojej opinii, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands jest jednym z lepszych Ubisoft Gry. Ta piękna gra toczy się w Boliwii, gdzie ty i twój oddział jesteście na najlepszej drodze do rozbicia kartelu. Otwarty świat jest ogromny i wspaniały. Jak w GTA możesz prowadzić pojazdy i właściwie robić wszystko. To, co naprawdę lubię Dzikie tereny to poziom dostosowywania broni i strzelania. Ty i twoja załoga możecie wyposażyć się w mnóstwo broni. Strzelanie w tej grze jest jednymi z najlepszych w grze na dużą skalę, takiej jak ta. Możesz zbudować doskonały karabin i polować na wrogów ze śmiertelną precyzją.

Podobne gry, które mogą Ci się spodobać

Ghost Recon Future Soldier to liniowa skradankowa gra trzecioosobowa, ale tak naprawdę nie ma w niej zbyt wiele strzelania. To też nie jest całkowicie nieistniejące, ale nie jest tak powszechne w tym. Ale to taka świetna gra.

Metal Gear Solid V jest jedną z najlepszych gier stealth w historii. Możesz całkowicie grać w grę jako snajper z ukrycia i jest to szalenie zabawne.

Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction jest też inny Ubisoft stealth tytuł, który jest trochę jak Johna Wicka gra. W tej grze nie ma jednak zbyt wiele strzelania, ale jest to bardzo dobry tytuł do skradania się.

Zabójca 2

Zabójca 2

The Wynajęty morderca gry zawsze miały dobre elementy snajperskie. Najnowszy Zabójca 3 a poprzednie zrestartowane gry mają najlepsze strzelanie w serii. W Wynajęty mordercamożesz zdobyć teczkę z dobrym snajperem i ustawić się w punkcie obserwacyjnym i przygotować się do wystrzeliwania wrogów jak bielik amerykański (Widzisz, co tam zrobiłem?).

Więcej gier takich jak Hitman 2

Inne niż z 2016 r Wynajęty morderca i najnowsze Zabójca 3można również grać genialny Hitman rozgrzeszeniektóra ma piękną historię.

Także, Hitman Krwawa forsa z 2006 roku jest najlepszy Wynajęty morderca gra, ale oczywiście ma już swoje lata. Ale sugeruję zagrać w to, jeśli lubisz inne Wynajęty morderca Gry.

Armia 3

Armia 3

Armia 3 to jeden z największych, najpiękniejszych i najbardziej realistycznych symulatorów wojskowych, jakie kiedykolwiek powstały. A strzelanie w grze jest po prostu genialne. Wszystko jest cudowne, od broni po balistykę pocisków. Trafienie będzie trudne, ale zabójstwo po tak długim uporu jest niesamowicie satysfakcjonujące. Jeśli jesteś fanem militariów, ta gra jest obowiązkowa. Poziom immersji jest oszałamiający.

Może ci się spodobać również…

Anomalia STALKERA to kolejna realistyczna, hardkorowa gra FPS, która ma tak wspaniałą strzelaninę. Strzelanie w tej grze jest tak satysfakcjonujące, że nie będziesz chciał wymieniać karabinu, gdy przyzwyczaisz się do strzelania ostrego.

Jakie są twoje ulubione gry snajperskie? Daj nam znać na forach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar